Online verkoop HEINEKEN groeit Ben jij de groenste? Steeds meer mensen doen online bood schappen en HEINEKEN speelt daarop in. De resultaten zijn tot nu toe veelbelovend, vertelt Thom Ligthart, trainee op de afde ling Trade Marketing Retail. "Bij de meeste supermarkten groeien we online harder dan de totale categorie. Bij Albert Heijn hebben we bijvoorbeeld dit jaar online al bijna 50% meer bier verkocht dan in dezelfde periode vorig jaar," vertelt Thom. "We hebben dan ook al in een vroeg stadi um veel energie in de online aanwezigheid en activaties van onze merken gestopt en daar plukken we nu de vruchten van." Zo gaat HEINEKEN slim om met aantrek kelijke online productafbeeldingen, vind baarheid van haar assortiment en de inzet van interessante promoties. Daarnaast wordt er gewerkt aan nieuwe online ini tiatieven, zoals de bezorging van gekoeld bier en de inzet van het grote assortiment buitenlandse bieren. Ook dit jaar is Jillz weer volop aanwezig op festivals, zoals Amsterdam Open AIR, Pink pop, Indian Summer Festival en Welcome to the Future. Nannette de Koning,junior Brand Manager Jillz: "Op meer dan 20 festivals zetten we, onder begeleiding van de Jillz- mannen, de Zweefmolen of de Trampoline in. Bij aankoop van een Jillz, Jillz Red, Jillz Orange of Jillz 0.0% krijgen bezoekers een ticket voor een van deze activaties inclusief photo booth. De dag na het event zijn de foto's te downloaden op Facebook." Om Jillz en festivals breder onder de aandacht te brengen, is Jillz een samenwerking aange gaan met tijdschrift Glamour. "We hebben een festival guide ontwikkeld die vanaf week 19 wordt bijgevoegd bij Glamour. Op vertoon van deze guide op festivals krijgt de lezer een Jillz festivalbandje en onbeperkt toegang tot de zweefmolen of trampoline." Kijk in de Festivalkalender 201 k op pagina 21 en 22 voor de data van de genoemde festivals. De Duurzaamheidsweek 201 k van HEINEKEN Nederland vindt plaats van 2 juni tot en met 6 juni. Deze dagen zullen in het teken staan van water, CO2, inkoop en verantwoorde alcoholconsumptie, vertelt Tobias Rijnsdorp van de afdeling Communicatie Public Af fairs. "Dit zijn de vier pijlers uit onze duurzaamheidsstrategie 'Brewing a Better Future'." De week start met de zoektocht naar de meest duurzame medewerker van HEINEKEN Nederland. Tobias: "Om erachter te komen wie dat is, hebben we tien pittige vragen per dag opgezet die medewerkers via HeiPORT kunnen beantwoorden. De vragen zijn gekoppeld aan een van de pijlers en op 6 juni wordt bekendgemaakt wie de winnaar is." Wil jij laten zien dat jij de groenste bent en wil je niets missen van deze week? Houd dan de nieuwe website van HEINEKEN Nederland, HeiPORT en de Duurzaamheidskrant nauwlettend in de gaten! download nu de APP-VERSIE van hnl magazine heineken NL magazine 5

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 5