Everybody loves Oeteldonk Marco van de Laak Marco van de Laak (35), Warehouse Coördinator bij CS&L Den Bosch slaagde in december voor zijn WEB4-opleiding Logistiek Supervisor. Marco: "Dat is me heel erg meegevallen. Ik heb in de 15 jaar dat ik nu op de Bossche brouwerij werk uiteraard wel allerlei cursussen gevolgd. Maar de laatste echte opleiding was de Middelbare Detailhandel School. Toen HNS ons vroeg of we in aan merking wilden komen voor een nieuwe functie in het nieuwe Functiehuis heb ik meteen 'ja' gezegd. Voor mij is het een mooie kans om weer een stapje te zetten. Het opleidingstraject hebben we met een team van collega's samen ge volgd. Een leraar van het ROC heeft voor ons het traject uitgestippeld. Doordat we als collega's samen optrokken, konden we elkaar goed helpen. Ik vind zelf dat ik er heel veel van geleerd heb. In het logistieke deel was ik natuurlijk al wel behoorlijk thuis. Het is mijn dagelijks werk om de planning van het magazijn te coördineren en ervoor te zorgen dat alle verpakkingsmaterialen die binnen komen, zoals etiketten en flessen, netjes worden verwerkt. Ook coördineren we het exportmagazijn met gereed product dat van de productielijnen binnen komt. In de opleiding hebben we veel gewerkt met de vraag: 'Stel je zou een heel nieuw warehouse mogen opzetten, hoe zou je dat dan doen?'. Je gaat echt met allerlei thema's aan de slag, zoals de indeling van het warehouse, de stellingen, de loopbanen, welke heftrucks je gaat inzetten, op welke functie je hoeveel mensen nodig hebt, hoe je de boekhouding en het informatiesysteem opzet. Het is heel breed. Met al de kennis die je al bij CS&L hebt opgedaan en deze opleiding zou je ook elders gemakkelijk mee kunnen". a nrieiro Pascal Gillet en de Adjudant van de Ridder, Prins Amadeiro, Pasca van den Muggenheuvel Voor wie Oeteldonk liefheeft, begint de afsluitende dinsdag van het Bossche carnaval traditioneel met het 'Vochtig Ontbijt'. Pieter van der Meulen nodigt als Hofbrouwer van de Oeteldonksche Hofbrouwerij belangrijke mensen uit Oeteldonk, de plaatselijke horeca en de HEINEKEN organisatie uit 'veur un vruuge vrolikke voejerpartij'. In gewoon Nederlands: voor een vroeg, maar tegelijkertijd ontzettend gezellige ontbijtreceptie met volop 'tèd om mee mekoare bè te proate'. Speciale gasten waren natuurlijk Prins Amadeiro Ricosto di Carnavallo XXV, zijn Adjudant en hun gevolg. Ook bijzonder was de aanwezigheid van de top van Global en Western Europe Supply én van Pascal Gillet, de nieuwe Algemeen Directeur van HEINEKEN Nederland.

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 29