"Het is wat onze klanten willen en daar luisteren we graag naar" PROBLEEMLOOS MIDDEN IN DE TREND RIVELLA GREEN TEA REURING Pepsi Next: minder calo rieën, maar wel een echte colasmaak. hebben we ze meteen Pepsi Next opgestuurd!" voegt Jelena eraan toe. Pepsi Next is niet in Nederland ontwikkeld, maar wordt straks wel bij ons geproduceerd en afgevuld. Procestechnoloog Rob Versteegh werd enthousiast toen hij de receptuur in handen kreeg. "Werken met stevia-extract is voor ons niet nieuw; dat zit ook in Holy Soda", vertelt hij. "Maar er werd aangekondigd dat in Pepsi Next in grediënten zitten die mogelijk moeilijk oplosbaar zouden zijn. Dan weet je dus dat dit geen stan- daardding zal worden en dat prikkelde me. Er was sprake van dat we misschien een speciale mixer nodig zouden hebben. Om dat te beoordelen, zijn we van tevoren gaan testen. En wat bleek? Alles liep probleemloos, dat mixapparaat hadden we dus niet nodig." De introductie van Rivella Green Tea kent een an dere achtergrond dan die van Pepsi Next. "Rivella heeft de afgelopen jaren een enorme volumegroei BENJAMIN MAST, ACCOUNT MANAGER RETAIL: meegemaakt", vertelt Senior Brand Manager Hes- sel Hoekstra. "Dat heeft onder meer te maken met de succesvolle campagne van de afgelopen jaren. We zetten Rivella nu neer als 'Naturel is wel zo lek ker'. Mensen zijn daardoor meer voor Rivella open gaan staan en komen dan tot de ontdekking dat het eigenlijk een heel verfrissende smaak heeft." Naast de originele Rivella komt dus nu Rivella Green Tea te staan. "Groene thee is heel populair", weet Hessel. "Zowel de warme drank als de ice tea-varianten. Het heeft een frisse en gezondere ondertoon en die heeft Rivella ook, daarom gaan die twee uitstekend samen. Met deze introductie sluiten we dus aan op de trend." Helemaal nieuw is de groene variant niet. "Klopt, Rivella Zwitserland had al een Rivella Green", beaamt Sascha. "Die hebben we gezamenlijk aangepast. Het nieuwe product is duidelijk frisser en de smaak is echt verbeterd, vind ik. Kenmerkend voor de originele Rivella is het melkserum. Rivella Green Tea heeft nu dezelfde hoeveelheid melkserum, dat maakt de smaak toegankelijker. En het bevat ook nog eens minder calorieën dan de vorige groene variant; net zoveel als de originele Rivella (5 kcal)." Smaak: Al het goede van Rivella met de heerlijk verfrissende smaak van groene thee en een vleugje citroen. Aantal calorieën: 5 kcal per 100 ml. Voor wie? Voor iedereen die bewust in het leven staat. De nieuwe Rivella Green Tea: een verfrissende en verbeterde smaak. Naturel ts i^el eo Lewuer Benjamin meldt tevreden dat 'zijn' supermarkt ketens inmiddels hebben toegezegd Rivella Green Tea een plek in het schap te geven. "De supermarkten merken dat Rivella in de lift zit", weet hij. "Hoe meer reuring er nu rond het merk komt, des te beter." En reuring is er, als we Hessel mogen geloven. "Er is een nieuwe tv- commercial verschenen met niemand minder dan supermodel Doutzen Kroes", kondigt hij enthousiast aan. "Doutzen Kroes is onder andere een Victoria Secret model, het wereldwijde gezicht van l'Oreal en Samsung en ze loopt mo deshows voor alle grote fashion merken. Maar belangrijker, in Nederland staat ze bekend als open en vriendelijk en is ze de belichaming van natuurlijk en jezelf blijven. Een natural beauty. Gekoppeld aan haar Friese achtergrond, de bakermat van Rivella, is zij daarmee het ideale gezicht voor Rivella. We zijn dan ook enorm trots dat we haar aan Rivella hebben kunnen binden". Doutzen: "De keuze voor Rivella voelde voor mij ook heel natuurlijk. Ik ben letterlijk met Rivella opgegroeid. Het was één van de weinige frisdranken die mijn moeder voor ons in huis haalde." De Nederlandse consument komt Rivella Green Tea binnenkort ook tegen op de winkelvloer. "We hebben mooie displays ontwikkeld met een frisse uitstraling", vertelt Machteld. "Daarnaast zijn ook voor dit product proeverijen in de supermarkten gepland." De Vrumona collega's zijn het er dus over eens: het wordt een fantastisch voorjaar! download nu de APP-VERSIE van hnl magazine heineken NL magazine 19

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 19