In het BNN-programma Thle Pitch worden jongeren uitgedaagd creatieve oplossingen te bedenken voor maatschappelijke problemen Alcoholmisbruik is er één van. Het winnende idee is even simpel als doeltreffend: beloon jongeren die gepast met alcohol omgaan. Winnares Susan de Vries en haar coach Mischa Schreuder stappen uit de limousine die de hoofdrol speelt in haar winnende pitch over verantwoorde alcoholconsumptie onder jongeren. Ze lette even niet op. En botste zo tegen een meisje op dat duidelijk te veel had gedronken. "Er gebeurde verder eigenlijk niets, maar ze rea geerde woedend. Ging echt tegen mij tekeer. Het was de eerste keer dat ik mij verbaasde dat men sen zich zo kunnen laten meeslepen door alcohol. Toen ik de oproep voor The Pitch zag aarzelde ik geen moment." Susan de Vries is zowel ervarings deskundige als doelgroep. De 22-jarige marke tingmedewerker bij Hunkemöller won met haar idee de uitzending van The Pitch waarin naar op lossingen werd gezocht tegen alcoholmisbruik. Het winnende idee van Susan wijst niet met het vingertje naar overdadige alcoholconsumptie, het voegt juist een element toe aan het uitgaan. Het beloont verantwoord drinkgedrag. Het past hele maal in de opzet van het nieuwe BNN-program- ma, dat sinds 20 maart een aantal weken te zien is. Onder leiding van Patrick Lodiers wordt ge zocht naar creatieve oplossingen voor maat schappelijke problemen. Naast 'Laaggeletterd- heid', 'Jeugdcriminaliteit' en het ludieke 'Nog nooit het WK gewonnen', dus ook 'Alcoholmis bruik'. In iedere uitzending krijgen drie jong volwassenen de kans om hun idee te pitchen aan een deskundige en steeds wisselende jury. Bij de uitzending over Alcoholmisbruik bestond deze 14 heineken NL magazine download nu de app-versie van hnl magazine

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 14