BRASSERIE E&D SC LEOVARDIA Een paar maanden geleden opende Bras serie E&D in Bolsward. E&D staat voor Eten&Drinken, maar eigenaar Edwin wordt vaak Ed genoemd, dus dat is wel grappig. Het gaat al heel erg goed: je kunt hier de hele dag lekker eten en er worden feesten en partijen georganiseerd. Ook hier heeft onze Interieur Designer Peter Roozeboom zich met het interi eur beziggehouden. Het gedateerde grand café is helemaal op de schop genomen. Nu is het een sfeervolle, moderne brasserie met op de kaart typische brasseriegerechten zoals gepocheerde eieren, carpaccio, zeetong en entrecóte. En ze hebben zowel Heineken als Brand op de tap, dus er valt wat te kiezen... Eigenaar Edwin Kooistra: "HEINEKEN heeft me goed geholpen met het tekenwerk, de routing en het interieur. Hier zat een grand café dat goed was uitgeleefd, maar daar heb ben we wat moois van weten te maken. De oude muren hebben we teruggehaald, er is een grote toog gekomen en er zijn wijnstati ons. Het is nu hip en klassiek tegelijk." 0515 576 606, WWW.BRASSERIE-ED.NL Leden van SC Leovardia proosten op hun rloednieuwe clubhuis. Na het sporten is iedereen gezellig binnen aan het bijpraten. download nu de APP-VERSIE van hnl magazine heineken NL magazine 21 Voorzitter Clubhuis commissie Henk van der Leij. Voetbalvereniging Leeuwarden en voet balvereniging Rood Geel zijn in juli vorig jaar gefuseerd. Er is een heel nieuw clubhuis gekomen en een nieuwe kantine van 300 vier kante meter. Onze Interieur Designer Peter Roozeboom heeft de tekeningen gemaakt en die zijn ook één-op-één overgenomen. Het ziet er geweldig uit: er is een eilandbar en een hoek met een loungebank; heel strak alle maal, dat zie je niet veel bij voetbalverenigin gen. De kelderinstallatie van VV Leeuwarden konden we hergebruiken, die was pas een jaar of zes, zeven oud. Dat heeft een hoop kosten bespaard en het is beter voor het milieu! Voorzitter Clubhuiscommissie Henk van der Leij: "De Interieur Designer van HEINEKEN had zo'n mooie tekening gemaakt dat we meteen dachten: zo gaan we het doen! En wat betreft het bier: Rood Geel had Jupiler, Leeuwarden had Amstel. Dus ik zei: Ik wil best het beheer van de kantine doen, maar dan wel met Amstel!" En de kelderinstallatie? "Die draait boven verwachting goed." 058 266 61 11, WWW.5CLEOVARDIA.NL

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 21