December November JU±\A «X Jff/V DE 5W'S VAN DE VISIE 2015 Eind 2011 ging bij HEINEKEN Nederland Supply de HNS Visie 2015 van start. Wat we willen bereiken is inmiddels bekend, maar waaróm moesten we ook alweer met de Visie aan de slag gaan? Daarvoor zijn in april de 5 W's opgesteld: het draait om 5 redenen, 5x Waarom van de HNS Visie 2015: W1 Trots; W2 Economisch klimaat; W3 Globalisering HEINEKEN; W4 Duurzaamheid; W5 Virtueuze cirkel. De 5W's zijn inmiddels HNS-breed uitgerold.! Ik hoop dat iedereen een gezellig sinterklaasfeest heeft gehad en de komende twee weken van een welverdiende vakantie kan genieten. Want er is hard gewerkt door iedereen. Zelf ga ik rond deze tijd met mijn gezin een mooie reis maken, daar kijk ik erg naar uit. Dan ga ik me lekker opladen voor 2014. Voor iedereen, ook voor mijn collega's, hoop ik dat er in 2014 weer wat economisch herstel komt in Nederland. Aan één kant zie ik dat met vertrouwen tegemoet, maar aan de andere kant ook nog niet. De ervaring is dat werkloosheid altijd naijlt, er zullen dus nog steeds veel mensen hun werk verliezen. Dat is dramatisch. We hebben inmiddels allemaal wel iemand in onze vriendenkring die werkloos is. Dat vind ik echt heel vervelend, dat is niet goed. Gelukkig zien we weer een heel klein beetje beweging komen in de bouw; mensen moeten uiteindelijk wel weer wo nen. En als die bouwmotor maar weer enigszins start, dan denk ik dat we er wel uitkomen. Daar naast hebben we dringend een regering nodig die besluiten durft te nemen, daar ontbreekt het zo nu en dan nog een beetje aan, om het maar eens netjes te zeggen. Toch zie ik 2014 met veel optimisme tegemoet. Zoals ik al eerder opmerkte, moet het eerste half jaar bijna vanzelf gaan als je het vergelijkt met het jaar daarvoor. En er komen weer mooie din gen aan. Zoals de Olympische Winterspelen met het Holland Heineken Huis in Sochi, dat wordt een groot feest. En we gaan wereldkampioen voetbal worden in Rio, dat heb ik hierbij besloten! Vanaf deze plek wens ik alle collega's gezellige kerstdagen en een fijne jaarwisseling toe. Laten we er met z'n allen weer een fantastisch nieuw jaar van maken! Philip de Ridder Algemeen directeur HEINEKEN Nederland

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 11