H "W; "Door onze brouwexpertise te gebruiken, kunnen we geweldig smakende, natuurlijke producten brouwen, met én zonder alcohol" ALCOHOLVRIJ De maand januari is van oudsher een maand vol goede voornemens, de maand waarin we weer bewuster gaan leven, minder gaan eten en meer op onze calorieën gaan letten. Een goede maand dus om als 0.0% maand te claimen. EÉN EN ÉÉN IS DRIE GOEDE V0.0*RNEMENS e hebben inmiddels veel alcoholvrije producten in ons assorti ment. Wieckse Radier 0.0%, Wieckse Witte 0.0%, Wieckse Rosé 0.0%, Jillz 0.0% en Amstel 0.0%: we willen de kracht van al die ver schillende merken bundelen", vertelt Brand Manager Brigitte Wilbrink. Am- stel 0.0% is een alcoholvrij pils, de andere zijn specialere varianten. Wieckse Witte 0.0% en Wieckse Rosé 0.0% zijn alcoholvrije witbieren en Jillz 0.0% een alcoholvrije cider. Wieckse 0.0% Radier is de nieuwste aanwinst: een mix van alcoholvrij witbier en fris citroenwater. Brigitte: "Er leeft in Nederland nog altijd de aanname dat een alcoholvrij bier niet lekker is. Terwijl we dus een brede range hebben van heel goed smakende 0.0% producten. Door onze brouwexpertise te gebruiken, kunnen we geweldig smakende, natuurlijke producten brouwen, met én zonder alcohol." HEINEKEN verkoopt al jaren 'plezier en gezelligheid', meent ze. "Wij geloven erin dat dit ook heel goed met onze 0.0% producten kan. Ook als je soms geen alcohol wilt drinken, willen we ervoor zorgen dat je gezellige momenten met elkaar beleeft." Voor de horeca en op de winkelvloer komt er één centrale campagne: 'Any hour happy hour'. Met andere woorden: van de 0.0% producten kun je ein deloos genieten, ook bij ons in de kantine. "Om dit extra onder de aandacht te brengen is er voor de horeca één visual ontwikkeld die de slogan én de breedte van het assortiment uitbeeldt", legt Trade Marketeer Tim Spieren burg uit. "Ook komen er bierkaarten op tafel of de bar, waarop de bieren worden uitgelicht. Uit onderzoek is gebleken dat zo'n zeventig procent van de gasten in de horeca voordat ze ergens binnengaan nog niet weten wat ze willen drinken. We willen ze met deze kaartjes verrassen en overtuigen." In sportkantines komen ook speciale ijskasten om de zichtbaarheid te vergro ten. Ook in de retail zie je dezelfde visuals, vertelt Jeannette Kapteijn van het retailteam. "Op deze manier zien de consumenten dezelfde boodschap steeds terug en heeft de boodschap dus zoveel mogelijk impact. Eén en één is drie, dat is het idee. In de supermarkten worden in januari verkooppun ten in winkels geplaatst, rollende Actie Displays en ook op de vaste displays vind je de visual terug." 6 HEINEKEN NL magazine download nu de app-versie van hnl magazine

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 6