W xr Wieckse, WIECKSE RADLER 0.0% Iedereen bedankt! itüieckse UJirekse Gerrit van Doest: "Hierbij mijn moment van het uitdelen van Amstel Radier. Ze vonden het erg lekker." f AMSTEC Blijf Rico van de Poll won de Amstel Radler-fiets. en genietmomenten. De bierdrinker wil meer dan pils. Hij of zij is dag in dag uit op zoek naar een bier voor ieder moment. Aan de basis van een succesvolle toekomst van Heineken ligt daarom het inhaken op smaakvariatie, trends en de verschil lende genietmomenten van de dag. Met Amstel Radier hebben jullie in die behoeften voorzien. De biergenieter wil bij warm weer, tijdens het fietsen op een terrasje of na een intensieve sportavond iets anders dan pils. Tot nu toe waren de bieralter natieven te beperkt. Met de Amstel Radier werd een product op de markt gezet dat voldoet aan een nieuwe smaakbeleving en past bij het voor de consument gewenste genietmoment. Zo heb je bijvoorbeeld na een behoorlijke sportinspanning een suikerbehoefte, waardoor pils net te bitter kan zijn. Ook zoek je na het sporten een drank met zo min mogelijk alcohol die lekker wegdrinkt. De Amstel Radier speelt met een lager alcoholpercentage en het natuurlijke, zoete karakter goed in op deze behoeften. De bierdrinker heeft een extra alternatief én de consument die tot nu toe niet zo enthousiast werd van het bittere pils heeft een bierig alternatief. Met de komst van de Wieckse Radier 0.0% wordt opnieuw ingegaan op een ander genietmoment en smaakvariatie. Voor iedere brouwer blijft het belangrijk om de trends in de maatschappij te doorgronden. Tijden veranderen en daar passen weer nieuwe producten bij. Soms is dat even wennen. Deze productvernieuwingen zijn echter essentieel voor de toekomst van een biermerk. Iedereen kan trots zijn daaraan mee te kunnen werken. Dankzij ieders inzet en de eigen bedachte acties is Amstel Radier een groot succes geworden! Veel medewerkers hebben zelf acties bedacht ter pro motie van Amstel Radier. De origineelste acties zijn beloond met een prijs. Zo heeft Rico van de Poll op zijn voetbalclub - tijdens de jaarlijkse Seizoens afsluiting - direct na afloop iedere deelnemer een blikje Amstel Radier gegeven. "Amstel Radier is sindsdien binnen onze vereniging een groot suc ces en er zijn gelijk meer kratjes besteld." Rico won met zijn actie de gewilde Amstel Radler-fiets. We hebben dus zeker samen van Amstel Radier een succes gemaakt! Ook de introductie van de nieuwe Wieckse Radier 0.0% heeft alles te maken met de groeiende vraag bij con sumenten naar verschillende genietmomenten. Met Wieckse Radier 0.0% sluiten we aan op de populariteit van fris-zoet bier zonder alcohol en het succes van Amstel Radier. Het is een mix van alcoholvrij witbier en sprankelend citroenwater. De drank is minder bitter en iets zoeter van smaak. Een lekker alternatief voor mannen en vrouwen die geen of weinig bier drinken. heineken NL magazine 11 11 4 frii

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 11