I mm B.FOR GRAND CAFÉ GEUSSELTBAD M B.For trekt een divers publiek van verschillende leeftijden. In dit pand op het Sint Amorsplein zat voorheen café C'est La Vie. Na negentien jaar als studenten- en feestcafé te hebben gefunctioneerd, besloot eigenaar Fred Baltussen om er een vlot en hip café van te maken waar je zowel kunt borrelen als eten. Het pand heeft een totale metamorfose ondergaan: echt een trendy uitstraling. Daarnaast is er een goede chef-kok aangetrokken die de kaart helemaal heeft aangepast. Je kunt nu bijvoorbeeld tapas eten, maar ook een goede entrecote. Het café trekt hierdoor een heel divers publiek. Maastricht was klaar voor een zaak als B.For! Eigenaar Fred Baltussen: "Naast Amstel Bier, dat wij al jaren voeren, serveren we nu ook Brand. Dat past perfect bij ons vernieuwde concept van hip, trendy en kwaliteit. HEINEKEN adviseerde ons om voor die vaten een koelcel in de kelder te nemen. Normaal gesproken gaat het bier na opening binnen drie dagen in kwaliteit achteruit, nu blijft het tot wel acht dagen goed, dat scheelt enorm!" Van s morgens vroeg tot 's avonds laat kan men in Grand Café Geusseitbad terecht; van een drankje tot een uitgebreid driegangen diner met mooie wijnen, eveneens van HEINEKEN. Aan de rand van Maastricht is een groot sportcomplex ontwikkeld. Met binnen- en buitenzwembaden, maar ook voetbal- en hockeyvelden. De horecafaciliteiten bij de zwembaden zijn inmiddels klaar. Wij zijn blij dat de exploi tant voor Brand heeft gekozen, want er waren wel wat concur renten. Het complex is enorm groot: Het grand café beschikt over 100 zitplaatsen en is ook voor niet-zwemmers toeganke lijk, bij het binnenbad is een horecavoorziening die ook nog eens 100 zitplaatsen heeft en bij het wedstrijdbad een tribune De terrassen bieden nog eens plaats aan ongeveer 160 bezoekers. HEINEKEN NL magazine 21 voor 200 personen waar ook een bar is. Daarnaast zijn er nog twee terrassen buiten met ongeveer 160 plaatsen. Exploitant Jo Brands: "In het aanbestedingstraject hebben we met ver schillende brouwerijen de onderhandelingen gevoerd: Brand, Gulpener en Bavaria. Brand pakte het erg professioneel aan, niets was een probleem en ze maken gebruik van moderne technieken. Daarnaast was de duurzaamheid van de brouwer voor ons belangrijk; Geusseitbad is het meest duurzame zwembad van Europa en Brand past daar goed bij."

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 21