PINKPOP BRAND BIER OP PINKPOP TOT ZIENS VOORUITKIJKEN VEILIG WEER THUIS Kensington treedt op in Paradiso, tijdens de perspresentatie van de line-up van de 44ste editie van Pinkpop. Pinkpop affiche 2013. Al 44 jaar is Brand een van de grote sponso ren van Pinkpop, het festival waar Limburg trots op is. Dit jaar werd die samenwerking nog groter neergezet door het Brand Stage op het festival, dat plek bood aan ruim 8.000 festivalbezoekers en veertien internationale bands. Olivier Paquay, Sponsormanager van Brand, vertelt: "Hier in Limburg is Brand een groot merk, maar landelijk kunnen we nog groeien. Dit jaar hebben we met het Brand Stage gekozen voor maximale zichtbaarheid op Pinkpop. Het is belangrijk om de Pinkpop bezoekers een verzorgd product van hoge kwaliteit aan te bieden. Alles wordt tot in de puntjes uitgewerkt om de sensatie van Brand Bier te optimaliseren. We houden het volume van de tanks, de temperatuur en natuurlijk het tappen zelf nauwkeurig in de gaten." Het sponsorship werd ook doorvertaald naar re tail: in meer dan vijftig Limburgse supermark ten kon men kaarten winnen bij aanschaf van Brand." Ook de komende edities slaan Brand en Pinkpop de handen ineen. "De uitstraling van Brand staat daarbij voorop: we zijn een sympathiek, goed verzorgd merk waarbij kwaliteit telt. We willen de festival bezoekers daar op een unieke, prikkelende en muzikale manier op wijzen." op het grote podium. Slecht presteren op Pinkpop kan echt je carrière breken. Ik ben dus blij dat we kunnen terugkijken op een geslaagd optreden waarbij we alles hebben gegeven." Veel tijd om bij te komen is er echter niet. Haker vertelt: "Overmorgen vliegen we naar Indonesië om op te treden op Java, tijdens het grootste muziekfestival van het eiland. Twee jaar geleden stonden we daar ook, maar toen was Vultures nog niet uit. Het is fantastisch om daar terug te keren en hopelijk wat mensen mee te zien zin gen." Starreveld vult aan: "Je zit zeventien uur in het vliegtuig, rijdt naar het festival en vertrekt daarna weer. Het leven van een internationale artiest. Het is geweldig om daarvan te proeven." De rest van 2013 is voor Kensington ook al ingevuld. "Het feit dat we vooruit kunnen kijken tot juli 2014 is voor ons een teken dat het goed gaat met de band. Vroeger leefden we van lastminute shows en spoedklusjes, nu kunnen we vooruit kijken naar clubtours en festivals en verkopen we zelfs concerten uit die in het najaar plaatsvinden. Natuurlijk moeten we ook gaan nadenken over de opvolger van Vultures verklapt hij. Op de vraag wat de volgende stap is voor Kensington, antwoordt Starreveld: "We willen de internationale muziekscene in. Het lijkt me fantastisch om festivals van dit formaat te spelen in bijvoorbeeld Brazilië. En in eigen land staat natuurlijk de Heineken Music Hall hoog op het lijstje. Je kunt nooit te ambitieus zijn."B HEINEKEN werkt onder de vlag van Stichting Verantwoord Alcoholgebruik al jaren samen met Veilig Verkeer Nederland, onder meer om festivalgangers veilig thuis te laten komen. Zo stond er tijdens Pinkpop een BOB-voorlichtingsbus op het terrein om de campagne '100% BOB, 0% op' onder de aandacht te brengen. 16 heineken NL magazine

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 16