'We hebben een superavond gehad' Op naar de eredivisie! DRIE VRAGEN AAN. SJOERD PETERS Onderdeel van het bierproefpakket, de kerstattentie voor medewerkers van HEINEKEN Nederland, was een fotowedstrijd. Om kans te maken op de overwinning diende je tijdens het bierproefspel een leuke groepsfoto te maken. Nancy Theunisz (Kwaliteitsanalist) stuurde de leukste foto in en won daarmee maar liefst zes kaarten voor De Vrienden van Amstel LIVE! op zaterdag 19 januari in Ahoy. Nancy: "We hebben een superavond gehad, van het begin tot het einde. Ik was al eens eerder bij De Vrienden van Amstel LIVE! geweest, dus toen ik over de prijs las wist ik dat ik de kaarten wilde winnen. Natuurlijk heb ik de meiden op de foto - met aanhang - gezellig meegenomen." Ook de komende vijfjaar zal FC Volendam weer gesponsord worden door Heineken Brouwerijen Noord-Holland en Vrumona. Het sponsorcontract werd op zondag 16 december j.l. voor aanvang van de voetbalwedstrijd FC Volendam-Go Ahead Eagles (4-3) getekend. Frank Buitendam, Account Manager Horeca: "We zijn blij dat we de samenwerking kunnen voortzetten. FC Volendam is een financieel gezonde en ambitieuze club, we kijken dus ook vol vertrouwen naar de toekomst. Op naar de eredivisie!" Key Account Manager National Account Management Horeca 1 Sinds 1 januari is HEINEKEN leverancier voor Landal Green- Parks. Hoe is dat zo gekomen? "Twee jaar geleden hoorden we dat Landal in 2012 een openbare inschrij ving ging uitschrijven voor de bierleve ranties. We hebben toen bewust een keer met onze National Account-afde ling op een Landal GreenPark verga derd en ons bier en Heineken-vlaggen meegenomen. Op dat moment was ook het management van alle Landal Parken aanwezig. Puur toeval! Daarna hebben de onderhandelingen nog een tijd ge duurd, maar in december hebben we de overeenkomst ondertekend." 2 Vanaf wanneer wordt ons bier op de parken geschonken? "Al direct in januari! Het was een hele uitdaging om alles in 2 d 3 weken rond te krijgen, maar het is gelukt. Met mijn complimenten voor onze technische dienst, waarmee ik samen alle 23 parken heb bezocht voor de inventarisatie en ombouw van de bierinstallaties en tap gerelateerde materialen. Begin januari zijn we begonnen met het ombouwen van de bierinstallaties." 3 Waarom heeft Landal voor HEINEKEN gekozen? "Vanwege de samenwerking met onze andere afdelingen. We hebben laten zien dat we meer voor onze klanten kunnen betekenen dan leverancier van bier zijn. Zo heeft onze afdeling Trademarketing verschillende activatie- programma's ontwikkeld om ervoor te zorgen dat er nog meer mensen naar de Landal Parken komen. Maar ook vanwege onze commerciële condities en natuurlijk ons heerlijke Heineken- en Brand-bier. heineken NL magazine 5

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 5