I I - Ove alvindje verwijzir geri naar -i,i' J,ij het voorma ige post kantoor. Z hebben de zonnescheripti een postzakken- motief gekregen. 'KSTïANTOOfi Café en restaurant Het Postkantoor, van keten Amadore, is bijzonder en vernieuwend voor Goes. Het zit op de Grote Markt in het voormalige postkan toor, een indrukwekkend monumentaal pand. Architect Ferry Tabeling van HEINEKEN ontwierp het moderne interieur met veel verschillende stijlen en respect voor originele details. Wat betreft het eten is gekozen om in te springen op de 'fast Italian' trend: goed en betaal baar Italiaans. "Het was een prettige samenwerking," vertelt Jean-Pierre. "We zijn er trots op dat Amadore Hotels Restaurants bij ons klant is en dat we mee konden helpen om er een succes van te maken." Bedrijfsleider Albert Pronk: "Het Postkantoor wordt zeer goed ontvangen en daar heeft HEINEKEN's interieurarchitect een heel grote bijdrage aan geleverd. We hebben een zaak met een stadse, internationale uitstraling. Ik hoor zo vaak van klanten: dit is nou echt wat we nodig hadden in Goes!" In de Stationsstraat, het uitgaansge bied van Domburg, zit eetcafé Aloha. De enthousiaste nieuwe eigenaar heeft de zaak helemaal verbouwd in overleg met HEINEKEN. Het is echt een kroeg van deze tijd geworden: bruin, maar wel modern. Je kunt er nu ook eten, dus de zaak biedt een compleet avondje uit. Aloha is daardoor veel in trek bij 25- plussers. Een andere groep klanten zijn de toeristen. Domburg is een badplaats, dus in de zomer zijn de Heineken Extra Colds niet aan te slepen. Maar ook in de winter is het gezellig; Aloha organi seert veel feestavonden met thema's en iedere maand is er een activiteit rond een speciaalbier. Op de kaart vind je dan bijvoorbeeld mosselen met bokbier of rosébier bavarois. Ondernemer Ronald Bimmel: "De samenwerking met HEINEKEN is soepel gegaan. Ze hebben echt hun best gedaan. Bijvoorbeeld door de sleuteloverdracht met de pandeigenaar te bespoedigen. Daardoor kon ik eerder beginnen!" heineken NL magazine 21 Ook het terras is opgeknapt. Dit oogt nu fris en kleurig.

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 21