SPEKTAKEL OP DE HORECAVA Het is dé vakbeurs voor alles wat er gebeurt rond de horeca: de Horecava. Uiteraard is ook HEINEKEN daar elk jaar vertegenwoordigd met een eigen stand, maar dit jaar was specialer dan andere jaren. Het merk Heineken stond centraal, en zoals we gewend zijn van het biermerk, gebeurde dat op een eigentijdse, ludieke manier. Dick de Waard, project leider Evenementen Service, vertelt: "Dit jaar was de vraag: hoe kunnen we het merk Heineken groots neerzetten?" Een korte film werd het. Na het openen van een imposant groen front met rode ster stapten bezoekers door een rookgordijn een theater bin nen en kregen ze een vier minuten durende film te zien over Heineken als wereldmerk. Dick: "De film eindigde met een goed getapt glas Heineken, waarop er een gordijn omhoogging waarachter een bar stond. Hier werden gelijktijdig glazen Heineken-bier getapt met de nieuwe Heineken Highlight." Highlight? Dick: "Met ledlicht word de bierstraal verlicht, als het ware 'gehighlight'. Dat oogstte veel bewondering." Voor degenen die geen bier wensten, was er een glas Sourcy-bronwater. De belangstelling was - met de hele dag door wachtrijen- groot. Ruim 10.000 bezoekers bezochten de stand. Al met al een boven verwachting groot succes. In het midden van de foto van links naar rechts: Rodney Hensen (Trade Marketeer Horeca), Dick de Waard (Seniorproject leider Evenementen), Jaap Kater (Super visor Heineken Experience). Niet op de foto maar zeer betrokken bij de realisatie van de stand is Luc Ticheler (Interieur Adviseur). heineken NL magazine 17

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 17