'Groot, maar knus' in een nieuw jasje NIEUWS HOLLAND HEINEKEN HOUSE: Desperados doet het zo goed, dat het in Den Bosch sinds kort niet alleen wordt afgevuld, maar ook gebrouwen, voor de Nederlandse markt en diverse exportmarkten. Er wordt afgevuld in retourfles en -krat (o.a. voor horeca in Duitsland en België) en in onewayfles. Manager Projects Paul Tromp: "Sinds augustus is de éénmalige fles lichter gemaakt - en dus duurzamer! - met een iets andere vorm die makkelijker afgevuld en gecontroleerd kan worden op de verpakkingslijn." De flesjes zitten niet alleen meer los verpakt in een 24-vaks doos, maar nu ook in een nieuwe 3-pack. Deze wordt per acht stuks geclusterd op een kleurige, eigentijds vormgegeven tray. Tot voor kort kwamen de 3-packs nog uit Frankrijk, HEINEKEN Frankrijk heeft Desperados in de jaren '90 ontwikkeld. De populariteit is sindsdien zo toegenomen, dat zij de exportproductie niet meer aankon. Deze is overgeheveld naar HEINEKEN 's-Hertogenbosch. Bierblad Bierblad, HEINEKEN's horecavakblad voor Toeval of niet, dit jaar vierde het Holland Heineken er toch een knusse sfeer hing. Indrukwekkend House z'n twintigste verjaardag en het Neder- vond ik het." Jessi Alberda (24), studente, voor de landse team sleepte twintig medailles binnen. En tweede keer in een Holland Heineken House en deze elfde editie was tevens het grootste Holland acht dagen van de partij, viel het ook op hoeveel Heineken House ooit. De Britse krant Sunday Times groter het Holland Heineken was ten opzichte noemde het de beste nationale feesttempel in van de vorige keer. Jessi: "Daardoor oogde het op Londen en de internationale media liepen dan sommige momenten wat leeg, maar tijdens de ook af en aan. Kortom, alle verwachtingen werden huldigingen was het in de feestruimte juist weer overtroffen, beaamt ook een trotse Dennis Hogen- een grote oranjemassa, dat was echt fantastisch." boom, manager Holland Heineken House. "Alle Paul Bol (41), horecaondernemer, vond vooral gasten kregen een goed getapt glas Heineken met de organisatie vlekkeloos geregeld. "Ik was erbij een glimlach geserveerd door de enthousiaste 450 tijdens de laatste week, bij de huldiging van onder crewleden. We kregen dan ook veel complimenten andere Marianne Vos en Edith Bosch. Een fantas- van de bezoekers." tische week! De sfeer, de organisatie, de locatie.... Zo ook van Daphne Douwes (26), werving- en alles klopte." selectieconsultant, die aanwezig was tijdens Duurzaamheid en verantwoord alcoholgebruik de laatste twee dagen, bij de huldiging van de was een belangrijk speerpunt. Daar nog iets van dames- en herenhockeyteams. "Ik was er voor gemerkt? Jessi: "Ja, best wel. Ik zag regelmatig het eerst, tijdens de laatste twee dagen, en wat walking bins voorbijlopen bijvoorbeeld, en bij de me opviel was dat het heel groot was, maar dat ingang stond een reuzen-Heineken blik." Walzicht in Woerden is een trouwe lezer: "Bierblad gaat, veel meer dan andere vakbladen, over mijn corebusiness: de kroeg, bier, en alles wat daarmee te maken heeft. Vooral de verhalen van andere ondernemers spreken me aan. Hoe pakken zij dingen aan, wat zijn hun successen? Daar heb ik echt iets aan. Dus als daar nog meer aandacht voor komt in Bierblad, dan ben ik daar heel blij mee!" Feesten met dj Afrojack ■ïiJUlï Edith Bosch en Marianne Vos Goud voor 't dameshockeyteam 6 heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2012 | | pagina 6