JUNI JULI 16 Het is weer festivaltijd! Waar zijn we deze zomer aanwezig met het Heineken merk? Indian Summer Festival 16 Pussy lounge 23 Defqon.1 30 Awakenings 1 LatinVillage 7 Zomerkriebels Festival Breda Live 21 Buitenwesten ZOMERFES Het sfeervolle Indian Summer Festival in recreatiegebied Geestmerambacht biedteen mix van pop, rock en dance. Dit jaar: The Kooks, Selah Sue, The Wombats, Racoon, De Dijk e.a. Waar: Broek op Langedijk www.indiansummer.nl Feesten in de buitenlucht met goede, harde muziek, sexy danseressen, erotische acts... Optredens van o.a. Zany, The Viper, Pat B, Dr. Rude en Mental Theo. Waar: Breda www.pussy-lounge.nl Veel speciale optredens, extra lange dj-sets en veel vernieuwende geluiden op dit hardstyle- feest dat maar liefst twee dagen duurt. Waar: Biddinghuizen www.defqon1.nl Misschien wel het grootste technofestival ter wereld, op Recreatiegebied Spaarnwoude in Halfweg. Waar: Spaarnwoude www.awakenings.nl Salsa vormt het hart van dit festival, aangevuld met andere muziekstromingen uit Latijns- Amerika. Waar: Spaarnwoude www.a-venue.nl Nationale en internationale dj's als Nicky Romero, loachim Garraud, Quintino en Sandro Silva brengen de beste house, techno, eclectic, latin en soul ten gehore. Waar: Utrecht www.zomerkriebels.nl Ma Veel topartiesten treden op tijdens de vierde editie van dit festival, zoals Dl Tiësto, Kane, Ilse DeLange, Lefties, Soul Connection en de Bredase Dl Hardwell. Waar: Breda www.bredalive.nl Dit nieuwe muziek- en cultuurfestival in het Westerpark in Amsterdam is een verzameling van elektronische muziek, kunst en performance. Waar: Amsterdam www.buitenwesten.am 22 heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2012 | | pagina 22