I 'Die kale zaal voelt nu als een knusse huiskamer' I I I ZALENCOMPLEX DE MERX, BERGHEM HEINEKEN-adviseur Bart Hagevoort: "Op het moment dat ik werd benaderd door onze accountmanager, was de zaal al ruim twintig jaar oud en - de puien zakten zelfs al door - dringend toe aan een grondige make-over. Tijdens een uitgebreid vraaggesprek brachten we de wensen van de uitbater in kaart, die een make-over wel zag zitten, maar terugdeinsde voor de hoge kosten. Uiteindelijk ging hij overstag nadat ik hem de resultaten van een soortgelijke make-over toonde waarbij de omzet meteen verviervoudigde. In de bewuste zaal van De Merx was alles vooral erg kaal. Door meer afwisseling aan te brengen en met warme, natuurlijke materialen te werken, nodigt de zaal weer uit." Ondernemer Perry van Gaal: "De restyling was in januari klaar en inmiddels is dat duidelijk te merken aan onze agenda: die staat voor het eerst sinds tijden deze maand helemaal vol! Ook komen mensen uit de omgeving een kijkje nemen in de zaal, dus het zingt aardig rond in de buurt. Zowel op de vloer, de wanden als het plafond zijn verschillende nieuwe materialen aangebracht. Veel natuurlijke materialen die wonderen doen voor de sfeer. En de plafonds hebben nu ook verschillende niveaus. Door die afwisseling in vorm en kleur is de zaal veel uitnodigender geworden. Er zit ook meer diepte in. En als finishing touch zijn er twee gashaarden geplaatst. Met name in de koude winter maanden was dat een groot succes. Het voelt nu echt aan als een gezellige huiskamer." De Merx, Burg. van Erpstraat 25, Berghem www.demerx.nl mm Perry van Gaal is vooral ook blij met de volle agenda na de verbouwing.

Heineken NL Magazine | 2012 | | pagina 7