TRENDY BIER I Mi Een Sol-emmertje bevat vijf flesjes. uitgepakt. Allerlei gadgets, en we verkochten fles jes vanuit de achterbak van onze pick-up. Binnen in de zaak hadden we een Rad van Fortuin neerge zet. Tegen inlevering van twee lege flesjes mocht men daaraan draaien en dan een gadget uitzoeken. Dat werkte heel goed: uiteindelijk wil iedereen natuurlijk wel iets hebben." VEEL BEZOEKERS Een succes dus, vond ook Cees Lebbink van Crazy Piano's: "Een heel leuk idee om die wagen zo voor de deur te zetten. En het Rad van Fortuin was ook heel geslaagd. Natuurlijk hielp het prachtige weer een handje mee, maar ik schat in dat we die avond wel zo'n 500 bezoekers over de vloer hebben gehad. Die stellen zo'n actie wel op prijs, zeker als er dingen gratis worden uitgedeeld. Ik denk dat het voor de bekendheid van Sol ook heel goed is geweest. Mensen die het merk nog niet kenden, weten nu wel wat het is en hoe het smaakt." DESPERADOS Waar Sander doelbewust heeft gekozen voor de promotie van Sol, zullen collega's van hem om strategische redenen juist besluiten om met de Desperados-jeep op pad te gaan, vertelt Oscar van Zandwijk ons later. Als category manager bij Fieineken Horeca Sales legde Oscar samen met de afdeling Trade Marketing en Marketing de strate gische basis voor de promotour van deze twee bieren. "Doordat zowel Sol als Desperados past in het segment Trendy bieren, hebben we ervoor gekozen om beide producten samen te promoten. Mocht een klant geen interesse hebben in het ene merk, dan kunnen wij altijd nog het andere merk «ft® 6 Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2011 | | pagina 6