DOCUMENTAIRE "Ik denk dat veel Heineken-medewerkers dit een heel interessante film zullen vinden." Regisseur Emre Izat wijst naar montagebeeld waarop een computer animatie is te zien van het brouwproces. "Doordat we naast camera's ook gebruik hebben gemaakt van animaties, zijn er beelden gedraaid van de brouwerij, die voor veel medewerkers nieuw zullen zijn. Dat maakt het juist ook voor hen heel boeiend." Samen met zijn cameraman en een geluidstechnicus mocht Emre elf dagen lang doordringen tot in de diepste geledingen van ons bedrijf. Van de brouwerij in Den Bosch en het distributie centrum, tot het hoofdkantoor en de Heineken Experience in Amsterdam. Zijn missie: een documentaire maken over Heineken in de serie Megafactories van National Geographic. GROTE KANS In Megafactories krijg je elke aflevering een kijkje in de keuken van de grootste en meest interessante bedrijven wereld wijd. Lamborghini, Porsche, Ikea... en nu dus Heineken als megabedrijf. "Het is een kans uit duizenden," licht Rosien Zuider- wijk van het Global External Communica tion Team, toe. Toen Heineken vorig jaar werd gevraagd om mee te werken aan de documentaire, hoefden zij en haar collega's dan ook niet lang na te denken. "Met deze film kunnen we de hele wereld laten zien hoe gepassioneerd wij bier maken én waarom onze bieren ook echte kwaliteitsproducten zijn." Grote foto: De oude brouwzaal in Den Bosch met Emre Izat op de loopbrug. Kleine foto's van links naar rechts: Op het dak van brouwerij Zoeterwoude is het vrachtverkeer goed te filmen Interview met Paul Bleijs, brouwerij manager Den Bosch De taplijn in de verpakkings hal in Zoeterwoude Cameraman René Heijnen aan het werk Indrukwekkende pallets in het magazijn in Zoeterwoude. Heineken nl magazine 15

Heineken NL Magazine | 2011 | | pagina 15