WINTERSPORT 1. DUITSLAND 2. OOSTENRIJK Veel collega's gaan weer de pistes op dit jaar. Welke landen zijn populair en welke Heineken-producten kun je daar tegenkomen? 843.000 Nederlanders gingen in de winter periode van 2009 op vakantie naar Duitsland Doelgroep: gezinnen met jonge kinderen en ouderen Après-ski: je vindt hier gezellige après-ski- tenten, maar minder uitbundig dan in bij voorbeeld Oostenrijk of Frankijk Pistemaaltijd: Currywurst mit Pommes und Kasespatzle (macaroni met spek en ui) Heineken schenkt er o.a.: Hacker-Pschorr, Paulaner, Kulmbacher, Mönchshof Marktpositie Heineken: nummer 5 (joint venture van Heineken en de Schörg- huber Unternehmungsgruppe) Marktaandeel Heineken: 28% Grootste concurrenten: Erdinger, Augustiner, Radebegeren Bitburger 669.000 Nederlanders gingen in de winter periode van 2009 op vakantie naar Oostenrijk Doelgroep: grootste doelgroep is tussen de 30 en 49 jaar, al weten veel twintigers Oostenrijk ook te vinden Après-ski: is er legendarisch. Sommige oorden zijn beroemder om hun après-ski dan om de skimogelijkheden zelf Pistemaaltijd: Gulaschsuppe, Wiener Schnitzel, Palatschinken (crêpes met jam), Salzburger Nockerln (zoete soufflé), of Kaiserschmarren (soort pannenkoek) Heineken schenkt er o.a.: Edelweiss, Gösser, Heineken, Kaiser, Puntigamer, Zipfer Marktpositie Heineken: nummer 1 Marktaandeel Heineken: ca. 50% Grootste concurrenten: Stiegl en Ottakringer après-skiTOPPE RS 14 Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2011 | | pagina 14