Overleden «t IN MEMORIAM Jaap van der Plas Volkomen onverwacht is onze collega Jaap van der Plas op vrijdag 12 november 2010 op 50-jarige leeftijd overleden. Jaap was ongeveer 10 jaar in dienst van Heineken Zoeterwoude en werkte vanaf mei 2010 met veel plezier en enthousiasme als operator op de Tetra-lijnen bij Vrumona. Een dag voor zijn overlijden waren we nog met z'n allen bezig met het einde-week onderhoud van de productielijnen en spraken we over onze plannen voor het komende weekend. Het is voor ons moeilijk voor te stellen dat dit weekend er nooit is gekomen en dat Jaap er nu niet meer is. Jaap was iemand die altijd nieuwe dingen wilde leren. Door zijn vakkennis en machinegevoel was hij in staat om na een zeer korte inwerktijd de complexe Tetra-kartonlijnen op een prima manier te bedienen. Ook het kwaliteitsbewustzijn stond hoog bij Jaap in het vaandel. Alle kwaliteitscontroles werden secuur uitgevoerd en als er iets niet goed was, kwam Jaap direct in actie. Kopje koffie drinken, gezellig praatje maken, sigaretje in de rookruimte; Jaap was altijd van de partij. Maar ook als er gewerkt moest worden, konden we op Jaap rekenen. Hoewel hij nog maar kort bij Vrumona werkte, had hij al snel een eigen plek binnen ons team veroverd. Wij wensen zijn vrouw Bianca, zijn kinderen en alle verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwer ken. Collega's colonne 3,9,10 ploeg B IN MEMORIAM Harry Haumahu Op vrijdag 19 november is collega Harry Haumahu na een lang ziekbed veel te jong komen te overlijden. Met grote verslagenheid hebben wij hier kennis van genomen. Harry was meer dan 12,5 jaar in dienst van Heineken en is al die tijd werkzaam geweest op colonne 8 in ploeg A. Harry was een man met passie voor muziek, sociaal bewogen en binnen de ploeg een graag geziene persoon. Wij zullen hem erg missen. Namens alle collega's van ploeg A colonne 8 wensen wij zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 6