iëï 'Ook fris kent in de maand december een enorme volumestijging1 Feestelijke drank De frisdranken van Vrumona gaan ook mee in de brochure. Fris kent eveneens een enorme volumestijging in de feest maand. Het tafelwater in de door Piet Boon vormgegeven fles was vorig jaar een regelrechte hit in de horeca. Sales Manager Erik Janssonius verwacht dat het dit jaar niet anders zal zijn. "Het is een stijlvolle waterfles die niet ver krijgbaar is op de consumentenmarkt. Restauranthouders kunnen zich ermee onderscheiden." Vrumona gaat in aanloop naar de kerst ook nog de boer op met een nieuw product. Beter gezegd een mix van twee bestaande producten, te weten de frisdank Crystal Clear en Absolut Wodka. "Consumenten hebben ontdekt dat die goed combineren. Wij gaan dat nu met behulp van ondersteu nende materialen breder bekendmaken onder horecaonder nemers. De 'Absolut Clear' is een perfect decemberdrankje en heeft alles in zich om een blijertje te worden." A A 30% van zijn omzet realiseren. Zaak dus om het tappakket en het toppakket (alle dranken minus tapbier) onder de aandacht te houden. De tweewekelijkse productbrochure Glashelder is in de weken voor kerst drie keer zo dik. "De laatste editie voor de kerst is gewijd aan 'de vergeten bood schappen'," zegt Coen. "Er staan aantrekkelijke aanbiedin gen voor dranken die rond kerst veel meer worden gedronken, zoals champagne, Baileys en cognac. Horeca- uitbaters krijgen er aardigheidjes bij als ze een bestelling plaatsen. Een kerstmuts bij Flügel of een schort bij Johnny Walker black label." SOUKt Heineken nl magazine 9

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 17