"3NS 5X FEESTACTIE 2010 Horecapakket Jubileumboek Jubileumflessen Commercial Kick-off op 13 september Amstel bestaat 140 jaar, en dat wordt gevierd met een groots evenement op 13 september in de Gashouder op het Amster damse Westerterrein. Om het jubileum te vieren pakt Amstel uit met verschillende acties: Om de horeca van een passende sfeer te voorzien, is een fraai pakket samengesteld. Hierin zitten onder meer drie vaasjes met klassieke beeldmerken van Amstel. De ver wachting is dat deze uitgroeien tot heuse collector's items. Vijftienhonderd geselecteerde cafés krijgen een tinplate met authentieke afbeelding en speciale viltjes. De actie periode duurt twaalf weken. In die tijd worden meer dan 3,6 miljoen bezoekers bereikt. Stamgasten worden boven dien verrast met het Amstel Jubileumboek. Het in Amstel-rood uitgevoerde Jubileumboek behandelt de geschiedenis van de bierbrouwer in vier periodes. Het prille begin, de roerige jaren dertig, de internationale doorbraak en de fusie met Heineken; het staat er allemaal in, voorzien van talrijke illustraties. Het boek laat goed zien waar Amstel door de jaren heen voor stond en staat: een eerlijk bier waar je samen van geniet. Amstel is niet voor niets 'ons bier'. En om die gedeelde drinkervaring optimaal te ondersteunen, komt Amstel met drie speciale flessen voor de retail. De Jubileumfles sen bevatten 75 cl en zijn dus prima geschikt om samen te delen en samen van te genieten. Helemaal 'ons bier'. Hulde voor het vaasje! Dat is het thema van de nieuwe tv- commercial van Amstel ter gelegenheid van het 140-jarig bestaan. De clou blijft nog even geheim maar dat het vaasje centraal staat mag best verklapt worden. (Pssst... de gloednieuwe Amstel-commercial wordt vanaf half sep tember voor het eerst uitgezonden, hou 'm in de gaten!) Een echt jubileumjaar kan niet zonder een groots festijn. Daarom organiseert Amstel op 13 september een grote kick-off van de nieuwe jubileumperiode. Hier zijn niet alleen caféhouders welkom, maar ook goede relaties van Amstel zoals betrokken reclamebureaus, retailers en de pers. Tijdens de kick-off worden alle belangrijke onder delen van de campagne feestelijk onthuld. Heineken nl magazine 21

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 25