Jubileum Afscheid nv iis! 6 F, 0 25-JARIG JUBILEUM ACHILLE VAN DER WESTERLAKEN RECEPTIE 3 JUNI 2010 Op 1 juni 1985 is Achille van der Westerlaken begonnen als Assistent Bedrijfsleider in de drankenhandel van zijn vader "Van der Westerlaken" te Boxmeer. Drankenhandel Van der Westerlaken is per 1 januari 1997 overgenomen door Heineken. Achille heeft gebruik gemaakt van de mogelijkheid om bij Heineken in dienst te treden en is begonnen als Groepsleider Expeditie bij Drankenhandel Keizerskroon B.V. te Nijmegen. Met ingang van 12 oktober 2005 werd Achille benoemd in de functie Medewerker Administratie Logistiek bij Heineken Brouwerijen Gelderland te Nijmegen. De units Den Bosch, Nijmegen en Helmond, werden begin 2008 gevoegd tot Heineken Brouwerijen Zuidoost-Nederland in Oss. Per 18 februari 2008 is Achille als Medewerker Administratie Logistiek werkzaam op de unit in Oss. In Oss op de unit Heineken Brouwerijen Zuidoost-Nederland zal Achille op donderdag 3 juni a.s. zijn 25 jarig jubileum vieren. U bent vanaf 15.30 uur welkom in de LOCA bar om samen met Achille een glas bier te drinken. t| *1 Ter gelegenheid van het 25-jarig dienstjubileum van de heer J.H.L. (Sjaak) Dorgelo nodigen wij u uit 1985 werkzaam binnen Heineken en sinds 2004 binnen het Rayon Bus Vat van de afdeling verpakken. De receptie wordt op vrijdag 9 juli 2010 gehouden. op zijn receptie. Sjaak is sinds 1 juli Vanaf 15.30 uur bent u van harte Per 1 juni 2010 gaat M. (Maart) Plug gebruik maken van de VUT regeling en neemt hierdoor afscheid van Heineken. Natuurlijk neemt Maart niet ongemerkt afscheid van ons. Graag willen we welkom in de Cambrinuskelder, Rietveldenweg 37 te 's-Hertogenbosch. Sjaak stelt het op prijs als u komt om met hem het glas te heffen op dit heugelijke feit. iedereen van harte uitnodigen om dit met Maart en zijn familie te vieren. De receptie wordt gehouden op vrijdag 28 mei a.s. in de Hal op de begane grond van het Bedrijfskantoor te Zoeterwoude. De aanvang van de receptie is vanaf 15.00 uur. Maart zal het zeker waarderen om tijdens deze gelegenheid de collega's, oud collega's en externe relaties de hand te kunnen schudden en gezamenlijk het glas te kunnen heffen. In maart van dit jaar, kondigde Jean-Frangois van Boxmeer de pensionering van Frans van der Minne aan met de volgende woorden, "Dit markeert het einde van een bijzondere staat van dienst van 35 jaar in ons bedrijf. Gedurende deze tijd heeft Frans waarschijnlijk meer bier verkocht dan wie ook in de geschiedenis van ons bedrijf." Frans gaat ons in juni verlaten, u bent van harte uitgenodigd voor de afscheids receptie op 17 juni a.s. om 17.00 uur in de Molenzolder, Heineken Experience in Amsterdam. Op 2 juli neemt Willy Pullens afscheid middels een receptie van Heineken. Willy stopt na 31 jaar zijn actieve loopbaan bij Heineken als medewerker van de Algemene dienst van het Facilitair bedrijf locatie Brouwerij 's-Hertogenbosch. Velen zullen Willy kennen als de schoonmaker van de kantoren en galerij bij verpakken of als medewerker van het bedrijfs restaurant. Met het vertrek van Willy verliest Brouwerij 's-Hertogenbosch een markant persoon. Iedereen is hartelijk welkom op 2 juli om 15.30 in de Cambrinuskelder om samen met Willy te proosten op de toekomst. Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 8