nil èNi iif?h STRATEGIE 4 voordelen van Vrumona WAT ZEGGEN DE KLANTEN? V.l.n.r. Erik Janssonius, Lieke Westendorp, Stijn Groenink en Ties van Rappard. omrekenen krijgt de klant een veel beter inzicht in wat hij krijgt. We doorlopen een aantal stappen. De eerste is het inventari seren van de behoeften van de klant. Ver volgens brengen we in kaart wat Vrumona kan bieden. Daarna volgt een offerte. De laatste stap is een klantvriendelijk con tract. Door een minder zakelijke toon aan te slaan, maken we de klant duidelijk dat samenwerken met Vrumona een feest is." Nationaal Sales Manager - verantwoordelijk voor Krachtig Portfolio: "Ons assortiment bestaat uit bekende A-merken die de klant kent en waardeert, van Pepsi tot Sourcy. Maar wij hebben ook de meest innovatieve, nieuwe merken zoals Crystal Clear en Sourcy Vitaminewa ter. De grootste kracht van ons portfolio is eigenlijk de verscheidenheid. We bie den uiteenlopende verpakkingen, maar we hebben ook een breder assortiment post-mix dranken dan de concurrentie. Zo kunnen we een drankenkaart samenstel len op maat. Hiermee spelen we in op de trend dat de consument graag wat te kie zen heeft. En de ondernemer kan hier om ondernemers te helpen met de zichtbaarheid en het imago van hun zaak kunnen ze voortaan via www.vrumona.nl/outofhome een drankenkaart samenstellen. Er is ruime keuze uit designs: van klassiek tot modern en trendy. Ook kan op de site personeelskleding worden besteld met het logo van een van onze mer ken, en worden bedrukt met de naam of het logo van de horecaonderneming zelf. Dat alles onder het motto: winnen doe je met elkaar. mee perfect inspelen op de wens van de consument. Daarnaast bezit zeventig procent van de door ons verkochte pro ducten het IKB-keurmerk. Dat is de ver antwoorde kant van ons portfolio." Manager Trade Marketing - verantwoordelijk voor Samen Winnen: "Meehelpen bij het bereiken van meer omzet en rendement: dat is voor ons Samen Winnen. Vaak is het zo dat de fris drank verstopt zit onder de bar. Verbete ren van de zichtbaarheid is cruciaal. Hiervoor hebben we ondersteunende pro gramma's ontwikkeld. Bijvoorbeeld de online drankenkaart (zie kader hierboven, red.). Hier kan ook bedrijfskleding worden besteld, met een logo van een van onze merken. Ook zijn de beleving en wijze van serveren van belang. We geven daarom fristrainingen. Ook geven wij advies op maat. Ten slotte helpen we de onderne mer meer mensen naar zijn zaak te trek ken. Samen met de afdeling Retail maken we cross-promoties mogelijk. Alles wat we doen, pakken we samen met de onder nemer op. Want: winnen doe je samen!" BESTE DEAL BETROUWBAARSTE PARTNER KRACHTIG PORTFOLIO SAMEN WINNEN "Vrumona heeft mooie merken en is een strategische partner die luistert en meedenkt." Ron van Dinteren, De Kelder te Hank "Vrumona is de beste partner, omdat de prijs-kwaliteitverhouding van het assortiment optimaal is. Tevens ervaar ik het meedenken in vernieuwende concepten als zeer inspirerend." Paul Hermanides, Amsterdam Village Company te Amsterdam "Vrumona heeft het beste financiële maatwerk geleverd. Precies wat ik nodig had." Robbert van Leeuwen, Café van Leeu wen en Lola's te Amsterdam "Vrumona is voor het Hof van Saksen een waardige hofleverancier. Betrouw baarheid en kwaliteit tegen een meer dan juiste prijs." Maarten Arlman, Hof van Saksen te Nooitgedacht Heineken nl magazine [19]

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 23