nu NOG voordeliger Manager Out of Home Export: "Uit klanttevredenheidsonderzoek blijkt dat Vrumona een aantal dingen goed: we voe ren relevante merken en producten, zijn betrouwbaar, bieden een goede prijs-kwali- teitverhouding en zijn een echte partner-in- business. Daarbij investeren we volop in de relatie met onze klanten. Om deze sterke punten duidelijker naar voren te brengen, hebben we de Vier Voordelen van Vrumona geformuleerd: Betrouwbaarste Partner, Beste Deal, Krachtig en Samen Winnen. Het afgelopen jaar is er met de afdeling hard gewerkt aan een aantal vernieuwende initiatieven op basis van deze Vier Voorde len. Ik ben erg trots op wat we met z'n allen hebben neergezet! Manager Sales Support Out - verantwoordelijk voor Betrouwbaarste Partner: "Als Vrumona doen we ons uiterste best om de Betrouwbaarste Partner te zijn. Wat we beloven, komen we na. De actie ligt dus bij ons en we stellen ons pro actief op. Ten tweede vinden we dat we als Betrouwbaarste Partner altijd bereik baar moeten zijn. Denk bijvoorbeeld aan onze post-mix installaties: die moeten het altijd doen. Mochten er toch problemen ontstaan, dan kan de klant 24 uur per dag naar onze servicepartijen bellen en los sen we in de regel het probleem binnen 24 uur op. Het derde aspect waar we sterk op inzetten is de apparatuur. Wat wij in bruikleen leveren, is van de hoogste kwaliteit. Daarnaast bieden we trainingen, advies, service en maatwerkoplossingen. We merken dat het werkt: de markt ziet ons echt als de betrouwbaarste partner!" Nationaal Sales Manager - verantwoordelijk voor Beste Deal: "Vrumona biedt de Beste Deal: we heb ben de beste prijs-kwaliteitverhouding. Niet dat we altijd de goedkoopste zijn. We willen duidelijk maken wat we voor de klant kunnen betekenen. We leveren maatwerk, en belonen groei en loyali teit. We proberen dat te bereiken door de klant zo goed mogelijk te ondersteunen. Met koelingen, promotionele budgetten en kortingen die we tot op collo niveau [18] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 22