EN DEZE ORIGINELE INZENDINGEN KRIJGEN EEN EERVOLLE VERMELDING: Karolien Spoelstra (Verkooptelefoniste Salesteam 's-Hertogenbosch) Idee: De buttons dragen. Doel: Laten zien waar Heineken voor staat. Aanleiding: "De grote Bierpruuverij-toer tijdens carnaval in Oeteldonk." Aanpak: "Samen met mijn vader en zus heb ik de grote Bierpruuverij in Oeteldonk gelopen. Deze wordt georganiseerd door Heineken Brouwerijen Zuidoost-Nederland 'in samenwerking met d'n Hofbrouwer. Op mijn carnavalsjasje had ik alle buttons gespeld. Tijdens deze tocht dragen we immers veel ambities van Heineken uit: uitstekende mensen, waardecreatie in bier, met merken groeien. Veel mensen vroegen naar de betekenis van de buttons!" Jouke Brobbel (Medewerker TSO Planning) Idee: Verkoop Amstel en Heineken ook in kratjes van 12 flesjes. Doel: Verkoop stimuleren. Aanleiding: "De meerderheid van de klan ten - meestal vrouwen - zie ik helaas vaak met onze concurrent bij de kassa staan. Die kratjes zijn nu eenmaal niet zo zwaar." Aanpak: "Snel in productie nemen." Paul van Loosbroek (C-functionaris Bus-Vat, 's-Hertogenbosch) Idee: Bij de presentatie van het revisie- verslag col 11 gebruikmaken van de kern competenties en strategische keuzes. Doel: Een link leggen tussen de revisie en de Ambitie-ster. Aanleiding: "Managementteam Verpakken (MTV) van Heineken Den Bosch" Aanpak: "Voordracht van de presentatie tijdens een vergadering MTV Verpakken." Dennis van Osch (Operator Colonne 4, Bunnik) Idee: Organiseer een producer/dj contest. Doel: "Heineken kan clubs en bars van klanten een extra impuls geven door bij voorbeeld voorrondes te organiseren. Door het unieke concept bestaat de kans op media-aandacht van zenders als MTV of TMF waardoor veel jongeren worden bereikt." Aanleiding: "De dance-scene is erg popu lair bij jongeren. Veel jongeren zijn er ook thuis mee bezig, waaronder veel onont dekt talent. De huidige contests worden georganiseerd door partijen die geen commercieel belang hebben bij de con test, maar met de platendeal die er uit voortkomt." Aanpak: "Door bijvoorbeeld een samen werking aan te gaan met een grote dj of producer krijgt de contest de aandacht van jongeren. Door mensen eigen tracks te laten uploaden kun je het koren van het kaf scheiden en een selectie maken voor eventuele voorrondes in verschillende regio's. De grande finale volgt later. Om ervoor te zorgen dat er veel mensen mee doen, worden exclusieve prijzen weggege ven. Bijvoorbeeld: de winnaar mag op de mainstage zijn track draaien op een van de door Heineken gesponsorde festivals." John Bakkers (Medewerker Call Take Technische Service 's-Hertogenbosch) Idee: Bedruk een vlieger met een van onze merken, zoals Heineken, Vitaminwater, Sourcy of Jillz. Doel: Merkbeleving vergroten. Aanleiding: "Vliegeren is ontspanning en fun. Vliegers zijn er in verschillende maten en vormen, ook voor 'volwassen' kinderen." Aanpak: "Start een (spaar)actie." Heineken nl magazine [17]

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 21