Talentenj'acht Tr.otse winnaar! What's new? Werkbezoek kamerleden NIEUWS lifl i V.l.n.r.: Annemieke Gehem, Anette Cooijmans, Annick Williams, Juliette Timmermans, Joris van Thiel, Caroline de Bruin Een opmerkelijke prestatie van de afde ling Horeca Verkooptelefonie: op 28 april wonnen ze de Nationale Contact Center Award in de categorie Sales, waarin ook o.a. American Express mee deed. Joris van Thiel, manager van de afdeling: "We zijn genomineerd door een technische partner van ons. 'Zo pro fessioneel als jullie je verkooptelefonie hebben georganiseerd, daar kunnen veel bedrijven een puntje aan zuigen,' meende hij. Dat was al een prachtig compliment, voor iets wat we zelf mis schien heel 'gewoon' vinden. Maar deze award bevestigt nog eens dat we echt een topprestatie leveren." De afdeling Horeca Verkooptelefonie voert wekelijks 25.000 verkoopgesprekken met horeca ondernemers. Joris: "Onze verkooptele fonisten hebben intensief contact met hun klanten. We denken graag en goed met ze mee, en dat vertaalt zich in een hechte klantrelatie én meer omzet. Complimenten dus ook aan alle colle ga's; deze award hebben we echt samen verdiend!" Wie kun je studenten nou het best laten vertellen dat Heineken een interessante en uitdagende werkgever is? Juist, onze eigen mensen! In de nieuwe campagne 'Ook Heineken? Ook Heineken!' laten jonge Heineken mede werkers uit onze verschillende disciplines zien waarom ze voor Heineken hebben gekozen, en wat werken bij Heineken zo bijzonder maakt. Zodat WO- studenten Heineken als potentiële werkgever op het netvlies houden. De advertenties, banners en andere uitingen kun je tegenkomen in bedrijven- dagengidsen, op wervingevenementen en op internet. www.werkenbijheineken.nl Een belangrijke happening voor Heineken USA, de grootste klant van HNS, is de National Distributor Conference. Uit de hele VS komen distributeuren samen om te zien wat de commerciële plannen van Heineken USA zijn. Algemeen directeur Dolf van der Brink was gastheer en directeur HNS Willem de Jonge was hierbij onlangs te gast. Het nieuwe sei- zoens-ale van Newcastle, het portfolio en de 26 nieuwe commercials werden onder de aandacht gebracht. De presentaties van het Heineken team werden zeer enthousiast ont vangen. Willem de Jonge: "Heineken heeft een lastige positie in de VS. Dit komt onder andere doordat de laatste jaren de concurrentie in het premium segment enorm is toege nomen. Onze mensen in Amerika doen fantastisch werk door in deze lastige periode het Heineken bier toch heel succesvol te verkopen." Dolf van der Brink: "Ook in de VS geldt: de samenwerking met retailers en distributeurs is cruciaal voor succes. De conferentie is belangrijk zodat onze klanten goed geïnformeerd en gemotiveerd weer terugkeren. Zo kunnen ze onze portfolio van bieren nog beter aan de man brengen." Tweede Kamerleden van de Kamercommissies EZ en VWS waren kortgeleden op werkbezoek bij Heineken Nederland. V.l.n.r. Marlies Wijckerheld Bisdom (HNS), Sharon Gesthuizen (SP), Jan ten Hoopen en Ciska Joldersma (CDA), Halbe Zijlstra (VVD), Philip de Ridder (Heineken), Anja Timmer (PvdA), Willem de Jonge (HNS), Elly BLanksma van den Heuvel, Lianne Viser en Rendert Algra (CDA). Niet op de foto maar wel aanwezig: Pauline Smeets (PvdA). [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 12