nreïïïi 02t/»04 03 t/M 04 18 29 30 8 13 AGENDA Swingen tot je erbij neervalt! Dit drie daagse technofestival tijdens de paas dagen is dit keer in de Gashouder in Amsterdam. Sponsor: Heineken Locatie: Gashouder, Amsterdam www.awakenings.nl Een van de gezelligste festivals van Nederland, in verschillende tenten kun je genieten van tientallen acts: pop, rock, dance en theater. Sponsor: Heineken Locatie: Schijndel, Amsterdam www.paaspop.nl Eerst het ontsteken van een groot paas vuur, daarna kan het feest beginnen. Sponsor: Brand Locatie: Bentelo, Overijssel www.overoverijssel.nl Enige professionele internationale wielerwedstijd van ons land. Start vanuit het Limburgse Valkenburg. Sponsor: Amstel Locatie: Valkenburg www.amstelgoldrace.nl Misschien wel de spannendste wedstrijd van de Nederlandse competitie. Sponsor: Amstel Locatie: De Kuip, Rotterdam www.knvb.nl/ciubs/knvbbeker2 Het wordt één grote Hollandse hit-esta fette. Met o.a. Jan Smit, Lee Towers, Albert West, Nick Simon en Thomas Berge. Sponsor: Heineken Locatie: Ahoy, Amsterdam www.nachtvanoranje.nl Terug naar je schooltijd op Koninginne dag. Sportief en op gympen naar het Amsterdamse Marie Heinekenplein. Sponsor: Heineken Locatie: Amsterdam www.koninginnedagamsterdam.nl De New Yorkse zangeres, songwriter en pianiste Alicia Keys doet tijdens haar tour ook Nederland aan. Haar muziek stijl: soul, hiphop en jazz. Sponsor: Heineken Locatie: GelreDome, Arnhem www.gelredome.nl Bekende en minder bekende band tre den op tijdens dit jaarlijks terugkerende openluchtfestival in Zeeland. Met o.a. Clouseau, C Stone, Suck on This. Sponsor: Heineken Locatie: Graauw, Zeeland www.graauwrock.nl Heineken nl magazine [23]

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 27