Voelen, ruiken, proeven STERK MERK Hoewel Brand zo'n twintig jaar geleden al door Heineken is over genomen, zal de naam niet verdwijnen. "De kracht van Brand is de betrokkenheid van alle Brandmedewerkers, de liefhebbers van Brand en de kasteleins die Brand schenken," meent Pas cal. "Voeg daar nog eens de rijke historie van het merk aan toe, en de brouwerij. Om deze redenen zal het merk Brand altijd blijven bestaan. Dat stralen we ook uit in museum 't Brandgeveul bij de Brandbrouwerij in Wijlre. Daar kan iedereen het verhaal van Brand zelf ervaren." In de komende jaren wil Brand de positie in Limburg en de andere provincies versterken. "Het Premium Pils-segment maakt een enorme groei mee. Daarin willen wij meegaan," blikt Pascal vooruit. Om dat doel te bereiken, keert Brand terug naar de roots: 'Ons bier komt uit een Limburgs hart'. Door te bena drukken dat Brand uit Limburg komt, roep je een associatie op met de waarden waar Limburg voor staat. Kwaliteit, genieten van het leven, het Bourgondische, sympathie en gastheerschap vormen ook voor de rest van Nederland aansprekende waarden, waardoor Brand zich kan focussen op één positionering. Brand biedt het beste van Limburg en is er voor iedereen die het 'Limburgs levensgenieten' waardeert. Pascal van Ham, marketing manager Brand De voormalige woning van de familie Brand is ingericht als museum. In 't Brand geveul in Wijlre maakt de bezoeker kennis met de rijke geschiedenis van de Brand Bierbrouwerij. Na het bewonderen van de unieke collectie volgt een rond leiding door de brouwerij. Een rondleiding zonder zelf te proeven bestaat natuur lijk niet. Het proeflokaal 't Kelderke is de ideale plek om de smaak van de bijzon dere bieren van Brand te ervaren. Heineken nl magazine [9j

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 9