i» CLIMATE SURVEY 2009 Ruim driekwart van alle Heineken-medewerkers namen deel aan de Climate Survey 2009, het vaste onderzoek naar ons werkklimaat. Op alle fronten is vooruitgang geboekt. Samenwerken blijft een belangrijk thema. GOED VOOR KLIMAAT De gedachte achter de Climate Survey is eenvoudig: werknemers die zich goed voelen in hun werk zijn productiever en loyaler. Dat leidt tot betere prestaties en minder verloop. Kortom: goed voor de werknemers én goed voor het bedrijf. Om ons werkklimaat continu te kunnen verbeteren, werd in 2007 het eerste uit gebreide werkklimaatonderzoek in ons bedrijf gehouden. Een jaar later vond een verkorte versie, de Tussenstand, plaats en afgelopen november was het weer tijd voor een grootschalig onderzoek. Hoe ervaren we onze werkomgeving en de omstandigheden waarin we werken anno 2009? Hoe is de band met leidinggeven den en collega's? Hoe is de sfeer op de eigen afdeling? Hoe staat het met de inhoud van onze baan, de ontwikkelings mogelijkheden, de beloning en de waar dering? Wat kan beter? Zestig vragen aan alle medewerkers van Heineken Neder land. Ruim 2400 medewerkers, zo'n 78 procent, vuide de Survey in. Een mooi aan tal en een compliment waard aan alle col lega's die aan het onderzoek meededen. Hiermee is het een waardevol onderzoek en een bron van informatie waar zeer zeker conclusies en acties aan verbonden kunnen - en zullen - worden. In vergelijking met twee jaar geleden is er over de hele linie vooruitgang te zien. Op alle tien onderdelen van de Climate Survey! [16] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2010 | | pagina 16