Tintelende vingertoppen' MENSEN [10] Heineken nl magazine wel eens in het normale leven. Ik ken mijn buren, we zeggen elkaar gedag, maar dat is het wel. Het sociale leven van Nederlanders speelt zich voorna melijk af rond hun familie. Het is moei lijk om daartussen te komen. Daarom is het zo leuk dat de personeelsvereni ging van Brand regelmatig uitstapjes organiseert voor medewerkers en hun gezin. Een mooie manier om je colle ga's beter te leren kennen." Typisch Nederland: "Er wordt wel veel onderscheid gemaakt tussen de colle ga's in het zuiden en die in het westen van het land. Daar maken ze veel grap pen over. Laatst zei iemand nog dat ik niet echt Nederlands spreek. Volgens hem was het meer Limburgs. Dat vind ik leuk. Ik ben nog elke dag blij dat ik deze stap heb gezet. Het is allemaal zo spannend dat ik er tintelende vinger toppen van krijg." In 2010... "...hoop ik op een stabiel, fijn en rijk familieleven samen met mijn vriendin en ons eerste kind. Op mijn werk wil ik komend jaar beter presteren dan het eerste jaar. Met het team willen we de productiviteit vergroten en onze tar gets behalen op het gebied van onder meer extract losses en het aantal klach ten. Verder wil ik mijn netwerk binnen Heineken vergroten en natuurlijk zal mijn Nederlands in 2010 nóg beter worden." Wie: Ezra Bernard (35) Functie: productiemanager verpakking Brand Geboorteland: St. Lucia Met de feestdagen..: "...moeten mijn vriendin en ik dringend shoppen. In januari verwachten wij ons eerste kind. Eerder hadden we geen tijd. Drie weken geleden is mijn vriendin naar Neder land gekomen." Werkt bij Brand sinds: "2008. Ik werkte al een paar jaar voor Heineken op de Cariben toen mij deze baan werd aan geboden. In deze functie kan ik mezelf ontwikkelen. Ik ben hier waarschijnlijk twee jaar, waar ik daarna naartoe ga weet ik nog niet. Het is wel de bedoe ling dat ik in de toekomst een andere functie bij Heineken Cariben zal vervullen." Anders dan thuis: "Er is hier meer struc tuur dan thuis, mensen zijn duidelijker en het technologieniveau is hoger. Het is een platte organisatie, iedereen is makkelijk te benaderen. Precies zoals ik had verwacht. Het kostte weinig moeite om me aan te passen." Verrast door: "De werktijden. Op een van mijn eerste werkdagen keek ik naar buiten en ontdekte toen dat vrij wel iedereen weg was. Het was net vijf uur geweest! In St. Lucia werkte ik van zeven tot zeven." Gezellig?: "Op de brouwerij is een groot gevoel van saamhorigheid. Dat mis ik

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 20