ORGANISATIE oes Roetgerink (30) woont samen. als trainee Commercie in 2009. "Van tevoren heb ik aangegeven dat ik op zoek was naar veel verantwoordelijkheid. Ik mocht meteen de junior brandmanager van Pepsi waarnemen met een budget van drie ton. In het begin was dat natuurlijk best een uitda ging, maar het wende snel." "Voor Pepsi heb ik direct contact gezocht met mensen uit de dancescene. Ik heb tweeënhalf uur met tien man gesproken. Een perfecte manier om onze doelgroep goed te leren kennen. Volgens mij is de grootste valkuil van marke teers dat ze in hun eigen wereldje blijven zitten." "Ik wil me steeds blijven ontwikkelen en nieuwe dingen aanpakken. Ik zou het fantastisch vinden om een brouwerij in Afrika te leiden." woont samen met zijn verloofde. servicemanager productie en logistiek, als trainee IT in oktober 2004. "Ik wilde voor een bedrijf werken waar ik trots op kon zijn en waar IT een ondersteunende rol speelt in het primaire proces." "Als trainee moest ik voor het eerst anderen op hun verantwoordelijkheden wijzen. De eerste keer dat ik als 23-jarig mannetje tegen een oudere collega zei wat hij moest doen, ging dat niet zo handig. Op dat gebied heb ik veel geleerd." "Ik heb een ontzettend mooie tijd in Polen gehad. Ik wilde graag aan de slag in een groeiende markt, in een land dat in ontwikkeling is. De Poolse cultuur en de gedrevenheid van die mensen vond ik erg inspirerend." single. manager business analysis supply, als trainee Finance in 2004. "Ik wilde Heineken in korte tijd leren kennen. Boven dien kon ik ontdekken wat ik echt leuk vind en waar ik me kon ontwikkelen. Ik merkte al snel dat het niet alleen ging om mijn kennis, maar vooral om hoe je in een team pres teert. Een van mijn leerpunten was: je kunt wel gelijk heb ben als Financial, maar hoe zorg je datje het ook krijgt?" "Het is moeilijk om in drie maanden grote succes sen te boeken, maar ik vind het wel leuk dat ze in de UK verder zijn gegaan met het systeem op het gebied van risi comanagement dat ik heb ontwikkeld." [20] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 26