Overleden Op 13 augustus 2009 is de heer M.C. Diepgrond (63 jaar) overleden. De heer Diepgrond is op 4 augustus 1969 in dienst getreden bij de Amstelbrouwerij te Amsterdam. Sinds 1 april 2008 zat de heer Diepgrond in de HIR. Op 14 augustus 2009 is de heer L.M. Salomons (79 jaar) overleden. De heer Salomons is op 1 juni 1967 in dienst getreden bij de brouwerij te Rotterdam. Sinds 1 december 1994 was de heer Salomons met pensioen. Op 9 september 2009 is de heer W.C.M. Witters (68 jaar) overleden. De heer Witters is op 1 april 1957 in dienst getreden bij de Drankenhandel V/d Akker-Haring te Den Haag. Sinds 1 juni 2006 was de heer Witters met pensioen. Op 12 september 2009 is de heer M. Kloet (75 jaar) overleden. De heer Kloet is op 1 januari 1968 in dienst getreden bij onze brouwerij te Den Bosch. Sinds 1 januari 1999 was de heer Kloet met pensioen. Op 18 september 2009 is de heerj. Miedema (80 jaar) overleden. De heer Miedema is op 1 april 1964 in dienst getreden bij onze de Amstel-brouwerij te Amsterdam. Sinds 1 oktober 1993 was de heer Miedema met pensioen. IN MEMOMAM HENNIE DIEKEMA Op 12 augustus jl. ontvingen wij het bericht dat Hennie Diekema op 53 jarige leeftijd plotseling is overle den. Hennie is op 1 maart 1976 bij Vrumona in dienst getreden bij de afdeling Expeditie. Na een aantal jaren bij deze afdeling maakte Hennie de overstap naar de afdeling Personeelszaken waar zij als Admi nistrateur Personeelszaken aan de slag ging. Na enige jaren op deze afdeling, waar Hennie helemaal in haar element was, ging het met haar gezondheid steeds minder goed, uiteindelijk heeft zij in 2002 gebruik moeten maken van de Invaliditeitsregeling. Hennie was al een aantal jaren uit het actieve arbeidsleven maar gelukkig was ze daardoor niet minder actief geworden. Ze leefde in haar eigen wereld, rustig en teruggetrokken, maar was zeker niet wereldvreemd. Met haar katten bewoonde ze een flat in Bilthoven en daar kwamen de onvermoede talenten van Hennie tot bloei. Ze had verschillende creatieve hobby's zoals het verzamelen van poppen, ze las graag (en veel) goede boeken en heeft over de jaren een imposante postzegel-verzameling opgebouwd. Het pad van haar leven is niet zonder hindernissen geweest. Hennie heeft best de nodige strijd moeten leveren voor haar plekje maar dat heeft haar karakter gelukkig niet geknakt. Hennie was een vrolijke en opgewekte vrouw, een prima collega en een mens die altijd klaar stond voor anderen. Of dat nu om een persoonlijke hulpvraag ging of over een probleem met de PC, Hennie deed haar uiterste best om je te helpen met de oplossing en fungeerde daarbij vaak als de stille kracht op de achtergrond. Maar zoals dat wel vaker gaat, als Hennie zelfhulp nodig had dan vroeg ze die niet snel, ze was gewend haar eigen boontjes te doppen. Een plotselinge hartstilstand maakte abrupt een einde aan het leven van Hendrika Diekema, een leven dat nog bol stond van de activiteiten. Wij wensen haar moeder, broers, schoonzuster en neefjes alle sterkte toe bij de verwerking van dit verdriet. HR Vrumona. IN MEMORIAM CEES BOOM Op vrijdag 11 september 2009 hebben wij het droevige bericht ontvangen dat op 10 september een van onze medewerkers, Cees Boom (53 jaar), is overleden. Cees is per 6 maart 1978 in dienst getreden bii Heineken Brouwerijen Zuid-Holland te Rotterdam. Hij was laatst werkzaam in de functie van Medewerker Magazijn. Wij hebben Cees leren kennen als een fijne collega en een zorgzame opa. Zijn kleinkind was alles voor hem. Cees laat een dochter, zoon, schoonzoon en kleinzoon achter. Wij wensen zijn naasten veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 8