Eetcafés Martinot en Kafka, Amsterdam KLANT HET CAFE: ANNO 1890 Hockeyclub Amsterdam (AH&BC) Club 230 Circuit Park Zandvoort Lisboa Flamingo's Partycenter Driejaar geleden kochten Liselore van Gorp, Sebastiaan van Waerden en Thierry Horsman eetcafé Martinot in Amsterdam-Zuid, schuin tegenover het Concertgebouw, Ze maakten er een lichte, gezellige en toegankelijk (buurt) café-restaurant van. Geschonken wordt Brand en Brand UP. Liselore vertelt. Wat maakt jullie zaak bijzonder? Wat vind je belangrijk bij het zakendoen? Dus het zakendoen met Heineken bevalt? Wat maakt jouw dag helemaal goed? Gay Pride (Amsterdam), De Parade (Amster dam), events omtrent EK of WK voetbal (Amsterdam), The Bassets Kermis (Sassen- heim), Midget Only Beach (Noordwijk). Al bijna 120 jaar een van de leukste cafés van Amsterdam. De bruine kroeg aan de Amstel- veenseweg stond al twee keer op nummer 1 in de Café Top 100, vanwege de uitstekende kwaliteit, gastvrijheid en sfeer. En natuurlijk wordt er Amstel geschonken. Op 20 juni opende café-restaurant Neva zijn deuren in het museum Hermitage te Amster dam. Het dankt zijn naam aan de rivier de Neva, die door St.-Petersburg stroomt. Heineken is sponsor van dit prachtige museum en ons merk is daar verkrijgbaar in het café. Adres Nieuwe Kalfjeslaan 19,1182 AA Amstelveen Soort horeca sportclub Waarvandaan Jupiler Product Heineken Adres Smedestraat 31, 2011 RE Haarlem Soort horeca danceclub Waarvandaan Dommelsch Product Heineken Adres Burgemeester van Alphenstraat 108, 2041 KP Zandvoort Soort horeca evenementenlocatie/racecircuit Waarvandaan Bavaria Product Heineken Adres Veemkade 251,1019 CZ Amsterdam Soort horeca feestlocatie op boot Waarvandaan Jupiler Product Brand Adres Langelaan 2, 2211XT Noordwijkerhout Soort horeca uitgaanscentrum met bowlingbanen, casino, brasserie en een oosters restaurant Waarvandaan nieuwbouw Product Heineken "We zijn het enige echte no-nonsensecafé in de buurt. Een plek waar je gemakkelijk binnenloopt, lekker kunt eten - we maken alles zelf - en niet te veel betaalt. De musici van het Concertge bouw komen hier na hun concert vaak nog iets drinken." "Snelheid, efficiency en duidelijkheid. Heineken snapt dat. We doen zaken met Hans Buitelaar. Toen we Martinot kochten, waren we brouwerij-vrij. We hebben toen met meerdere partijen gepraat, maar met Hans klikte het meteen. Zijn enthousiasme is een feestje. En hij denkt met ons mee." "Zo goed dat we nu alle dranken via Heineken inkopen. Dat we dat niet meteen gedaan hebben, kwam door mij. Ik wilde absoluut Coca-Cola schenken. Een emotionele keuze waar ik van terug ben gekomen. De klanten drinken graag Pepsi en de deal met Vrumona was beter. Bovendien is het veel handiger om alles via één leverancier te laten lopen." "Als alles klopt: de mensen, het weer, de positieve energie. En soms een gestolen dag. Op een vrije middag door Amster dam slenteren en denken aan al die mensen in die kantoren. Dat geeft mij een enorm gevoel van vrijheid." Adres: Martinot, Moreeisestraat 3, Amsterdam. Heinekennlmagazine [15]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 21