Dienstpets Levensloop Vakbondscontributie De keus van Dirk Hellenberg, De keus van Fons Koolbergen Heineken a la Carte heeft nog veel meer mogelijkheden. Wil je er meer over weten? Kijk dan op: Heineken NL.net Werken bij Arbeidsvoor waarden Heineken a la Carte Je manager kan je er ook meer over vertellen. Ben je toe aan een nieuwe fiets? Financier 'm dan via Heineken a la Carte. Het werkt heel eenvoudig: je koopt een nieuwe fiets, levert de rekening in bij de sala risadministratie en je nieuwe karretje wordt betaald uit je bruto- in plaats van je nettoloon. Dat scheelt je al gauw veertig procent. Je mag eens in de drie jaar meedoen aan deze regeling. brouwerij Zoeterwoude: 'Ik heb gekozen voor de fiets, omdat uit de health check bleek dat ik te zwaar was en mijn choles terol te hoog. Sindsdien fiets ik bijna iedere dag 30 kilometer. Bovendien betaal ik de kosten voor de vakbond vanuit Heineken a la Carte. Dat is ook belangrijk voor me, want ik ben kaderlid en behartig de belangen van de mensen hier op de werkvloer. Wil je wel lid zijn van een vakbond, maar let je met het oog op de crisis momenteel extra op de kleintjes? Dan is het goed te weten dat je je vak bondslidmaatschap ook via Heineken a la Carte kunt laten lopen. En net als bij de fitness- en fietsregeling geldt: je betaalt het uit je bruto- in plaats van je nettosalaris, en dat scheelt al gauw zo'n veertig procent! Wanneer instappen: tijdens de jaar lijkse a la Carte-ronde in het najaar Voor collega's die denken aan ouder schapsverlof, vervroegde pensionering of een sabbatical is sparen via de levens loopregeling een uitkomst. Je kunt tot aan een bepaald maximum jaarlijks maxi maal 12% van je brutojaarsalaris sparen. Dat brutospaartegoed kun je later, tijdens je verlof of prepensioen, als netto inkomen laten uitkeren - en de fiscus geeft je nog een extra belastingvoordeel tje ook. Je kunt sparen uit alle bekende bronnen van Heineken a la Carte - dus ook uit inhaal- of vakantie-uren. Wanneer instappen: tijdens de jaarlijkse a la Carte-ronde in het najaar brouwerij Zoeterwoude 'De papieren moeten nog onder tekend worden, maar dan doe ik weer mee aan de spaarloon regeling. Ik heb het jarenlang gedaan; voor de leuke dingen, en een klein beetje van de opbrengst heb ik ook belegd. Ik vind het verreweg de beste regeling die in het "cafetaria- model" zit. Zeker nu. Beleg gen levert niet zoveel op, dan maar sparen met het spaarloon.' Heineken nl magazine [21]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 27