Bedeltje voor jubilaressëh Afbreekbare bekers wees alert PEPSI FOOTVOLLEY BATTLE VITAMINEN IN HET VLIEGTUIG Mexicaanse griep: Vrouwelijke medewerkers die binnenkort jubileren, krijgen een bedelarmband cadeau, in plaats van de ketting met Heineken-ster. Vrouwelijke jubilarissen kunnen de volgende armband tegemoet zien. 12,5 jaar in dienst: een zilveren armband met een Heineken-'labeltje'. 25 jaar in dienst: twee zilveren bedels, een in de vorm van een hart, de ander in de vorm van een klaver. 37,5 jaar in dienst: twee zilveren bedels, een in de vorm van een bierdop en de andere met een ster waarin een briljantje zit. 50 jaar in dienst: wederom twee bedels. De eerste is een flesje met twee briljantjes en het andere bedeltje heeft de vorm van een bloem en daaraan is één briljantje toegevoegd. De zilveren armband is speciaal voor Heineken ontworpen door de zilver- en goudfabrikant Venrooy. Tijdens diverse evenementen deze zomer heeft Heineken bier en fris geserveerd in zogenaamde eco-bekers. Dit zijn plastic 'glazen', die beter en sneller biologisch afbreekbaar zijn dan de 'gewo ne'. Beter voor het milieu dus, maar dat is aan de bekers zelf niet af te zien. Wie ziet het verschil ten opzichte van de oude beker? Dit jaar zijn de de eco- bekers ondermeer gebruikt bij Concert at Sea en tij dens de Nijmeegse Vierdaagse. Enkele honderden voetvolleyfans kwamen op 19 juli naar het strand van Scheveningen om mee te doen aan ofte kijken naar de eerste Pepsi Footvolley Battle. Er vonden verschillende toernooien plaats, waaronder een mini-EK met teams uit Duitsland, Spanje, Oostenrijk en Nederland. Maar er was ook een officieus NK waaraan de beste teams van Nederland meededen, plus twee toernooien voor senioren en junioren. Voetballegendes Aron Winter en Bryan Roy gaven bovendien een clinic aan de aanwezige jeugd. Verder waren er demonstraties van het Soccershowdown-team. Dit is een groep echte balkunstenaars die toeschouwers versteld lie ten staan van hun balcontrole. Na afloop was er een feest van Pepsi en SlamIFM. Wie onlangs vanaf Schiphol heeft gevlo gen, heeft het vast al gezien: bij de zogenaamde Grab Fly-verkooppunten achter de douane is Vitaminwater van Sourcy te koop. Vitaminwater bleek tij dens een test zo succesvol dat Vrumona begin juli met HMSHost - de grootste uitbater van de horecagelegenheden op Schiphol - is overeengekomen dat Thiswater-assortiment eruit gaat en dat alleen nog Vitaminwater van Sourcy wordt verkocht. Dit is dus nu verkrijg baar bij alle acht Grab Fly-locaties plus de twee grote foodcourts achter de douane. Als de Mexicaanse griep uitbreekt, is dat niet alleen vervelend voor de zieke zelf en voor zijn of haar naaste omgeving. Voor een grote organisatie als Heineken is een uitbraak uiter aard ook allesbehalve wenselijk. Heineken Nederland zorgt daarom via het intranet voor actuele en bruikbare informatie voor alle mede werkers. Het gaat om informatie over het virus, watje moet doen als er sprake is van besmetting en vooral watje moet doen om besmetting te voorkomen. Hou het intranet daarom goed in de gaten en bespreek de fei ten met je leidinggevende. De direc tie en de arbodienst bekijken verder welke voorbereidende maatregelen getroffen moeten worden om verdere verspreiding van de ziekte te beper ken. Op die manier blijft de continuï teit van kritische bedrijfsprocessen gewaarborgd. [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 14