wannahaves Heineken nl magazine [9] ONDERTUSSEN IN...ZEEUWS-VLAANDEREN Hoewel het er een stuk rustiger is dan in de rest van Zeeland, hoeft niemand zich deze zomer te vervelen in Zeeuws-Vlaanderen. Er zijn weke lijks braderieën en Mojo organiseert regelmatig kitesurf-events op het strand bij Het Zwin. Vanwege het enorme succes is de Honcho (handdoek én regen cape) ook deze zomer nog te krijgen in de beleveniswinkel Heineken the City. Maar er zijn ook weer nieuwe gadgets toe gevoegd aan het altijd verrassende assortiment van Heineken- wannahaves. Zo zijn er nieuwe icecube-matjes, waarmee je ijs blokjes in de vorm van bierglazen kunt maken. Ontwerper Bas Koster maakte een short met originele print. Ook bij Heineken the City te koop zijn vesten en truien met zes zakken, waarin je met gemak een sixpack kunt opbergen. Heineken en muziek zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Na het grote succes van de Speakerkratjes in 2007, die overal binnen de kortste keren waren uit verkocht, introduceert Heineken deze zomer de Cassettestick en laat daarmee de goede oude jaren 70 en 80 herleven. De Cassettestick is een 2 GB-USB-stick, in de vorm van een cassettebandje, die je samen met een speciale 6-pack Heineken-actieverpakking koopt voor 9,99. De sticks, in vijf kleuren én genres te krijgen - pop, disco, motown, rock en NL - zijn niet alleen van bui ten, maar ook aan de binnenkant 'gebrand' met speci ale software. Wie inlogt op de Heineken-site kan drie gratis muziektracks downloaden, waarvan vijf ver schillende unieke covers van de Future Presidents (Universal Records). De actie paard met een tv-commer- cial, winkelmateriaal en internetactiviteiten. Wees er op tijd bij: het leuke en handige hebbeding is te krij gen van 9 tot en met 31 juli. HET ZOMERGEVOEL VAN: Joey Scipio Blüme, accountmanager Horeca Amsterdam "Genieten van een heerlijk glas Heineken vol in de zon op het terras. Of ook een heerlijke stranddag of met een bootje door de grachten." "Rosanne van Nick en Simon." "Zonnig weer zorgt voor volle ter rassen en dus ook voor veel mooie drinkmomenten. Een ideale kans om ervoor te zorgen dat naast onze merken pils ook overal Jillz, Strongbow Gold en Crystal Clear gedronken gaan worden." "Die van 2008. Een prachtige rondreis door Zuid-Afrika zal me altijd bijblijven. Het lijkt de wereld in één land, zoveel is er te zien en te beleven." "De komende zomer staat in het teken van klussen en verbou wen. We hebben net ons eerste appartement gekocht en het wordt binnenkort opgeleverd." "Een erg leuk idee. Jillz leeft en wordt het succes van 2009!"

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 9