PEPSI J HETZOMERGEVOELVAN: HET ZOMERGEVOEL VAN: In de winter houden we misschien meer van rusti ge ballads, maar in de zomer moeten liedjes toch vooral vrolijk zijn. Liedjes zoals die op vrijdag 19 juni te horen waren op Radio 10 Gold. Die dag zonden zij de Zomer Top 100 uit. Daarin natuurlijk weer veel bekende oude hits als 'Surfin U.S.A.' van The Beach Boys, 'Summer in the City' van Lovin' Spoonful of 'Sunny' van Boney M. Wellicht heeft 'Welcome the Sun' van Stevie Ann, dat zij maakte voor de Wieckse Zonneradar, ook wel een plaats veroverd. De definitieve lijst is te bekijken via www.hitsallertijden.nl. Het spel lijkt op beachvolley, maar hier houden niet de handen maar de benen de bal in de lucht. Op 19 juli vindt in Scheveningen een groot Pepsi Footvolley- toernooi plaats. Pepsidrinkers kunnen zich via pepsi.nl opgeven en via de actieverpakking mooie prijzen winnen. [8] Heineken nl magazine Hans Voermans, rayonmanager Verpakken, HNS Den Bosch "Een heerlijk biertje op het strand. Zon, zee en leuke steden ver kennen. In augustus gaan we drie weken weg. Heerlijk met mijn gezin even ertussenuit." "Een glas Heineken Extra Cold." "Zomer 2001. Voor de eerste (en enige) keer hadden we vier weken va kantie en toen hebben we een prachtige reis door Toscane en Umbrië gemaakt." "Waarschijnlijk gaan we richting Spanje. Genieten van de tapas en de sferen in de straten van Barcelona. Wat spelen en luieren op het strand. Een goed boek erbij. Hoe mooi kan het leven zijn." "Altijd leuk om iets te krij gen, dan heb je toch iets wat andere mensen niet hebben. Ik zie het ook altijd als een soort van beloning. Ik denk dat Jillz dit jaar een echte zomerhit gaat worden, ledereen in mijn omgeving vindt het een fantastisch product. Zelf houd ik meer van Strongbow Gold, lekker met veel ijs erin. Laat de zomer maar komen!" Na rosé en prosecco drinkt trendy Nederland dit jaar cider. Dit is een gistingsproduct van appelen met een alcoholpercentage van 5 procent. Heineken kwam dit voorjaar met Jillz en Strongbow Gold en deze zomerdrankjes zul je de komende weken dus overal tegenkomen! Hennie Arnold, managementassistente Marketing Amstel, Brand, Speciaalbier en Nieuwe Markten. "Aan het eind van een werkdag naar het strand en daar genieten van een mooi glas rosé bij de ondergaande zon." "Rosé van Torres." "California in 2005 met als een van de hoogtepunten de fietstocht over de Golden Gate Bridge." "We gaan weer naar Andalusië. Daar is Spanje nog redelijk au thentiek. Er is geen massatoerisme, het is betaalbaar en het eten is er goed." "Van een glas Jillz krijg ik echt een zomergevoel. Bordje tapas erbij, genieten maar!"

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 8