HEINEKEN.NL MAAKT UITGAAN (NOG) LEUKER 02 VRAGENVUUR Hoe werkt het? Hoe kom ik aan e-tjes? Niet een beetje truttig, spaarpunten? Heineken.nl gaat volledig vernieuwd de zomer in. Op het eerste gezicht vallen drie dingen op: meer groen en zwart, meer muziek en sport én overal e-tjes. De e-tjes verwijzen naar het fonkelnieuwe e-programma. Daarmee kun je privileges verdienen die het uitgaan nog leu ker maken. Senior brandmanager Dieder ik Vos legt uit. m "Op het vernieuwde Heineken.nl kom je alles te weten over ons bier, onze activi teiten en de leukste evenementen op het gebied van muziek en sport. Daarnaast kun je er lid worden van het e-program- ma. Door e-tjes te sparen kun je gebruik maken van allerlei e-aanbiedingen die het uitgaan nog leuker maken. Denk aan privileges als een ontmoeting met je fa voriete artiest, korting op concertkaart jes, vipkaarten, of een plekje op de gas tenlijst. Verder kun je met je e-tjes op de website met korting mooie Heineken- artikelen, cd's, dvd's en downloads kopen. In het eerste jaar staat muziek centraal, volgend jaar zullen we extra uitpakken met sport. Bijvoorbeeld met aanbiedingen rond het Holland Heineken House en het WK voetbal." "Door een bezoekje te brengen aan Heineken.nl, door er een berichtje achter te laten, door er iets te kopen. Kortom, door intensief gebruik te maken van de website en het bijbehorende e-program- ma. Daarnaast introduceren de Heineken- e-card. Dit is een Visa-creditcard waar mee je wereldwijd kunt betalen en waarmee je sneller e-tjes spaart. Telkens als je met je e-card betaalt, verdien je e-tjes. Gebruik je de creditcard op een Heineken-locatie, dan ontvang je zelfs een veelvoud. En bovendien bevat de creditcard een RFID-chip waarmee de card zelf in de toekomst als entreebewijs kan fungeren. Je krijgt dan geen tickets thuisgestuurd, maar loopt gewoon met je e-card langs de scanner." Ook Heineken-medewerkers kunnen meedoen met het e-spaarprogramma. Kijk snel op heineken.nl! "Cooler kan het niet. Internet is tegen woordig hét medium om de consument te bereiken. Via het e-programma kun nen we die consument leren kennen en een echte relatie aangaan. De consument kan zelf de e-aanbieding kiezen die zijn of haar avondje uit leuker maakt. Bij de registratie voor het e-lidmaatschap kun je je voorkeuren aangeven op het gebied van muziek en sport, zodat we op die persoon toegesneden uitgaans tips kunnen geven. En als bijna iedereen gek blijkt te zijn op schaatsen, kunnen we besluiten om het nationale schaatsteam te sponsoren. Zo krijgen we een heel hechte band met onze klanten. Doel is uiteindelijk een loyale consument, die niet op de prijs afgaat, maar fan is van Heineken." [6] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 6