Amstel Gold Race wint Op naar Vancouver... HET NIEUWE HEINEKEN-LOGO Heineken eineken ...waar eind februari 2010 de Olympische Winterspelen plaatsvinden. Natuurlijk fungeert het Holland Heineken House dan weer als dé brui sende ontmoetingsplaats voor atleten, hun familie, officials, sponsors, media en sportsupporters. Samen met Randstad Uitzendbureau is Heineken op dit moment bezig met het werven van 160 crewleden, die straks het HHH zullen bemensen. Meer dan duizend gegadigden reageerden op de oproep aan mogelijke crewleden om zich aan te melden. Op 25 juni vond de eerste selectiedag plaats bij Heineken the City in Amsterdam. Daar presenteerden de mogelijke kandidaten zich aan de selectiecommissie, bestaande uit mensen van Heineken en Randstad, maar ook een aantal oud-medaillewinnaars, zoals Barbara de Loor, Jochem Uijtenhage en Gerard van Velden. Binnenkort, op 17 juli is de tweede selectiedag en dan wordt dus bekend wie er straks in de HHH-crew zitten. De afgelopen weken hebben binnen de brouwerijen in Zoeterwoude en 's-Hertogenbosch, en ook bij Customer Services Logistics en alle stafdiensten zogenaamde kratsessies plaatsge vonden. Deze waren bedoeld om de medewerkers op de hoogte te brengen van de stand van zaken op de verschillende (afzet) markten. Er werd ingegaan op de uitdagingen waarmee Heineken te maken heeft, en op de diverse maatregelen en projecten die de afgelopen tijd zijn gestart in het kader van cash management. Belangrijke conclusie was dat het resultaat tot nu toe goed is, al kunnen we in de toekomst nog veel uitdagingen tegemoet zien. Na afloop van elke kratsessie was er gelegenheid om vragen te stellen en daarvan werd uitvoerig gebruik gemaakt. Sommige deelnemers merkten op dat er behoorlijk aangetrokken moest worden: de doelstellingen worden scherper en het is soms hard rennen om de hoge verwachtingen te halen. Heineken heeft sinds kort wereldwijd een ver nieuwd logo. Of eigenlijk twee vernieuwde logo's. Want er was altijd al een verschil tussen het 'la- gerbeer-logo' dat werd gebruikt voor materialen dichtbij het bier, zoals glazen, blikjes en flesjes, en het 'brand-logo' voor andere Heineken-uitingen, van uithangborden tot sweatshirts. Juist die ande re logo-dragers werden steeds groter in getal: er komen over de hele wereld steeds meer produc ten, media en evenementen bij. Daarom is beslo ten beide logo's beter met elkaar in lijn te bren gen, wat zal leiden tot een meer herkenbaar, meer iconisch beeld van het merk. Bovendien zijn verschillende details opgefrist. De ster heeft een slagschaduw gekregen, de zwarte balk is minder hard van vorm geworden waardoor het meer het oorspronkelijke karakter van een lint heeft terug gekregen, en de hop in het logo laat duidelijker de hopbellen zien. Bij het brand-logo gaat de ster naar de bovenkant en komt midden boven het woord Heineken te staan. Tegelijk met het logo wordt er ook een nieuw bierglas ingevoerd, dat op termijn het ga- laxy-glas in de horeca gaat vervangen. De bedoe ling is dat de nieuwe logo's en glazen geleidelijk worden ingevoerd, dus alleen in het geval van vervangingen en nieuwe uitingen. [2] Heineken nl magazine De Amstel Gold Race heeft de Grand Prix van de Nationale Evene- mentenprijzen gewonnen. Dit is een belangrijke publieksprijs, die jaarlijks wordt uitgereikt aan een evenement dat uitblinkt vanwege zijn internationale uitstraling, lange geschiedenis en uitmuntende organisatie. Eerder wonnen evenementen als het North Sea Jazz festival, de Bevrijdingsfestivals, De Vierdaagse Nijmegen, het Inter nationaal Filmfestival Rotterdam en de Pasar Malam Besar deze prijs.

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 2