De hipste van 2009 CRYSTAL CLEAR IN DE HORECA 20 juli 25 juli 1 augustus 15 augustus 29 augustus 12 augustus Pepsi is dit jaar bij alle toonaangevende dance-events in Nederland aanwe zig. Op de vijf aller grootste (DefQon.l, Indian Summer Festival, Decibel Outdoor, Mystery Land en Q-BASE) zal exclusief de Pepsi Mobile Guide gelanceerd worden. De Mobile Guide is een innovatieve mobiele applicatie, waarbij festival bezoekers het ac tuele programma, interactieve floorplan en de laatste nieuwtjes gratis op hun mobiel ontvangen. Met de Mobile Guide kan ie dere bezoeker zijn favoriete artiesten selecteren en een eigen timetable samenstel len. Doordat de Mobile Guide synchroniseert met de klok op je telefoon blijf je de hele dag op de hoogte van de ac tuele optredens en word je gewaarschuwd wanneer jouw favoriet op de bühne staat. Voor meer informatie over Pepsi Dance zie www.music.pepsi.nl. De tijd dat strandtenten veredelde snackbars waren, is voorbij. In plaats daarvan verrijzen steeds meer complete en smaakvol ingerichte tijdelijke restaurants. En de zaken gaan goed. Vorig jaar steeg de totale omzet met maar liefst 50 procent ten opzichte van het jaar daarvoor, tot 184 miljoen euro. Vorig jaar werd de Scheveningse strandclub 'Wij' ver kozen tot hipste strandtent van Nederland. Scheveningen, Strandclub 'Wij' Hoek van Holland, De Waterskihut Kijkduin, Friends Bloemendaal aan Zee, Beachclub BLM9 Wijk aan Zee, Fun Sea Bar /Retranchement, Zeemeeuw /Nieuwvliet, Boekanier Een gezoet koolzuur vrij bronwater met fruitsmaak en toege voegde vitamine B, dat speciaal voor kin deren werd ontwik keld. Voor kinderen wordt waterdrinken hierdoor lekker. Dus ook erg fijn voor de ouders die willen dat hun kinderen water drinken. Deze frisse dorstlesser is gemaakt van zuiverend bron water waaraan B-vitaminen zijn toegevoegd en aloë vera. Crystal Clear Shine bevat vrij wel geen calorieën. Dat alles voor een stralende huid én een gezonder leven. Crystal Clear Sparkling Lemon is voortaan ook aan de bar en op het terras te bestellen. Bij de introductie is aan alles gedacht. Er zijn bijpassen de glazen, ijsemmers, viltjes, display materialen, tafelkaartjes, menukaart houders, dienbladen en stirrers. Heineken nl magazine [11]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 11