FRISSE ZOMER HET ZOMERGEVOEL VAN: HET ZOMERGEVOEL VAN: Het wordt een heerlijke frisse zomer, want Vrumona introduceert een aantal productinnova ties en gaat footvollyen. Warm weer maakt dorstig en zorgt dat de omzet stijgt. Voor Vrumona is de zomer dan ook het moment om uit te pakken. Niet alleen met nieuwe, maar ook met de al bestaande producten. Zo wordt het op de eerste mooie zomer se zondag bezocht door een amfibievoertuig van Vitaminwater. De medewerkers kregen dit voor jaar al een voorproefje van alle innovaties: een tas met de nieuwe Vrumona-producten. De enthousi aste reacties daarop was alvast een teken dat het een mooie zomer wordt. Vitamin water Een nieuw merk van Vrumona! Vitaminwater maakt het wel heel gemakkelijk om deze zomer voldoende en gezond te drinken. Er zijn 6 lekkere smaken, in 6 verschillende kleuren. Elke variant heeft een eigen fruitsoort en functie door toevoeging van vitaminen en/of mineralen. Vitaminwater is deze zomer ver krijgbaar op diverse grote muziekfestivals. Paul van Loosbroek, C-functionaris Bus Vat, HNS Den Bosch "Lekker op de camping met het gezin." "Voor mij een gewoon pilsje en een Wieckse Rosé voor mijn vrouw." "De geboorte van mijn dochter Anouk was erg speciaal in de zomer van 1996." "San Felice del Benaco, Gardameer (Italië)." "Altijd leuk om iets te krijgen, heb je toch iets dat andere mensen niet hebben. Ik zie het ook als een soort van beloning." Clara Wagtendonk, technoloog bij HNS Supply Development Support "Geen verkeersgeluiden, geen horizonvervuiling, geen verplichtingen. zon, zomerbries en gezelligheid." "Wieckse Witte, maar dat drink ik het hele jaar rond. Dus een fris wit wijntje of een Strongbow als variatie." "2008, drie weken op het water: Waddenzee, Friesland en Overijssel. Heerlijk ontspannend." "herhaling van 2008?" "Leuk! Ben benieuwd wat er in zit: Heineken-zonnebrandcrème?" Speciaal voor dit nummer stelde Heineken's events manager Rodney Henson zijn festival top 3 samen. Uiteraard worden deze festivals door Heineken gesponsord. Datum 11 juli 2009 Genre Dance Bijzonder Dance Valley bestaat dit jaar 15 jaar. En Heineken is al 10 jaar sponsor. Datum 25 juli 2009 Genre Dance/electro Bijzonder Is het enige dance event dat plaatsvindt in het Amsterdamse Bos. Datum 31 juli-1 augustus 2009 Genre Hiphop/drum&bass/electro/rock Bijzonder Dit festival is de opvolger van het Drum Rhythm Festival dat 7 jaar geleden voor het laatst plaatvond. [10] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 10