DOE MEE! Ook iets opmerkelijks gelezen over een onderwerp dat raakvlak ken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interessante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine: redactie@heineken.nl, of naar Heineken NL magazine, kamer 2.486, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Heineken nl magazine [7 Kantineheid 2009 "Het is leuk om een keer als vrijwilliger in het zonnetje te worden gezet door je club", zegt Hans Ankone nadat hij op zondag 17 mei, tijdens de KNVB Bekerfinale in De Kuip in Rotterdam, is verkozen tot 'Kantineheid' van het jaar. Hans werkt al jaren achter de bar bij amateurvoetbalclub Quick '20 uit Oldenzaal. Daarmee is hij een van de vele vrij willigers waarop de vele amateurvoetbalclubs drijven. Het biertje na de wedstrijd is namelijk een van de belangrijkste inkomstenbronnen voor een club. Om hen hierbij te onder steunen, ontwikkelde Amstel een programma: 'De 3e Helft'. Als onderdeel daarvan werden amateurvoetbalteams in het hele land opgeroepen een foto in te sturen van de man of vrouw die er elke week opnieuw voor zorgt dat er na de wedstrijd een welverdiend biertje wordt getapt. Uit die sta pel foto's werden vijftig voetbalteams gekozen die samen met hun kantineheld/-heldin als vipgast de KNVB Bekerfinale mochten bijwonen. In de rust van de wedstrijd tussen SV Heerenveen en FC Twente maakte Quincy Trustfull bekend dat Hans was gekozen tot 'Kantineheid van het jaar 2009'. Met deze titel op zak mag Quick '20 ook een thuiswedstrijd spelen tegen oud-Feyenoorders.

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 7