FRIS IDEE! NIEUWS Uit onderzoek is gebleken dat de meeste mensen die in een horecagelegenheid iets fris bestellen, daar niet echt goed over nadenken. Ze bestellen vaak maar weer hetzelfde, het eerste dat ze te binnen schiet. Vrumona is een project ge start om haar frisdranken sterker 'op de kaart' te zetten: Fris Idee! Horecaondernemers krijgen een heel pakket aan geboden, vergelijkbaar met het Goed Getapt-programma van Heineken. Onderdeel van het pakket is een speciaal voor de individuele ondernemer gemaakte, ronddraaiende dranken kaart. Ook levert Vrumona een bijdrage aan het 'serveer- ritueel', onder andere met een unieke stamper, speciale onderzetters en een in de drankenkaart verwerkte ijskoeler. Deelnemende horecagelegenheden kunnen bovendien be zoek krijgen van een 'mysteryguest', die hun zaak een score geeft voor de manier waarop fris wordt geserveerd. En ten slotte kunnen ondernemers meedoen aan de training 'Fris', speciaal om het horecapersoneel te trainen in de actieve verkoop en presentatie van frisdranken. Sinds 2001 kent 's-Hertogenbosch een eigen carna valsmuseum, het Oeteldonks Gemintemuzejum. Een van de expositiezalen in het museum draagt sinds 9 mei de naam Hofbrouwerijzaal der Amadeiro's. Bedrijfsleider van de Bossche brouwerij Paul Bleijs onthulde een speciale koperen plaat. Het Oeteldonks Gemintemuzejum bevat een vaste collectie van allerlei soorten maskers, kostuums, affiches, wapens/schildjes en andere waardevolle voorwerpen uit de rijke historie van carnaval en Oeteldonk. Het museum besteedt uitgebreid aan dacht aan de historie van carnaval, van oor sprong een heidens feest dat de overgang van de winter naar het voorjaar symboliseerde. Om het museum draaiende te kunnen houden en een landelijke museumerkenning te krijgen, zijn volgens Herman van den Heuvel, voorzitter van de stichting Oeteldonks Gemintemuzejum, spon sors keihard nodig. Van den Heuvel is dan ook zeer blij dat Heineken de eerste bedrijfsponsor van het museum is. Om de sponsoring door Heineken een officieel tintje te geven onthulde brouwerijdirecteur Paul Bleijs een koperen plaat van de zaal die voortaan de naam Hofbrouwerijzaal der Amadeiro's zal dragen. [6] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 6