Overleden Op 16 april 2009 is de heer C. Gonzales Marcos (65 jaar) overleden. De heer Gonzales Marcos is op 1 april 1979 in dienst getreden bij de brouwerij te 's-Hertogenbosch. Hij was sinds 1 augustus 2008 met pensioen. Op 20 april 2009 is de heer N. Schoonewil (69 jaar) overleden. De heer Schoonewil is op 2 december 1974 in dienst getreden bij Vrumona te Bunnik. Hij was sinds 1 september 2004 met pensioen. Op 21 april 2009 is de heer F. Stroink (73 jaar) overleden. De heer Stroink is op 14 september 1970 in dienst getreden bij onze brouwerij te Den Bosch. Hij was sinds 1 september 2000 met pensioen. Op 22 april 2009 is de heer A.J.P. Nelissen (72 jaar) overleden. De heer Nelissen is op 1 juli 1982 in dienst getreden bij Brouwerij De Ridder te Maastricht. Hij was sinds 1 juli 2001 met pensioen. Op 23 april 2009 is de heer W.H.B. Muller (69 jaar) overleden. De heer Müller is op 24 april 1978 in dienst getreden bij de brouwerij te Zoeterwoude. Hij was sinds 1 juli 2004 met pensioen. Op 4 mei 2009 is de heerJ.H. van Dillen (70 jaar) overleden. De heer Van Dillen is op 1 februari 1960 in dienst getreden bij de Amstel-brouwerij te Amsterdam. Hij was sinds 1 april 2004 met pensioen. Op 16 mei 2009 is de heerL. Ceelen (67 jaar) overleden. De heer Ceelen is in dienst getreden bij Drankenhandel Geleedts. Hij was sinds 1 februari 2007 met pensioen. Op 23 mei 2009 is de heer M.H.W. Janssen (76 jaar) overleden. De heer Janssen is op 1 mei 1959 in dienst getreden bij de Drankengroothandel. Hij was sinds 1 juli 1997 met pensioen. IN MEMORIAM Op zaterdag 25 april jl. kwam het bericht binnen dat Drees Cruiming, Medewerker Magazijn in Deventer, is overleden. Echt als een verrassing kwam het nieuws niet, Drees was al lange tijd ernstig ziek maar hij kwam gelukkig nog regelmatig langs op de vestiging om even bij te praten en een "bakkie" te doen. Voor ons was dat dan ook weer een teken dat het goed met hem ging waarbij we ons telkens konden verbazen dat hij er zo optimistisch in zat. De laatste keer dat we hem zagen en spraken, gaf hij al wel aan dat het niet zo goed meer ging maar sneller dan we verwacht of gedacht hadden, kwam het bericht van zijn overlijden. Drees Cruiming, een man die er prat op ging dat hij voor Heineken werkte, die via verschillende drankenhandels uiteindelijk vanuit de Barneveldse Drankenhandel in dienst is gekomen bij Heineken Brouwerijen Oost-Nederland. Een man die bijna 38 jaar werkzaam is geweest voor Drankenhandels, eerst op de vrachtwagen en later in het Magazijn. We hebben tussendoor nog een uitstapje met hem gewaagd als Medewerker Interne Dienst, 'kantinebaas', zoals hij dat zelf noemde, maar daar was hij vrij snel klaar mee. 'Vrouwenwerk' vond hij dat en daarmee was die baan voor hem ongeschikt. Uiteindelijk was hij werkzaam in het Wijn en Gedistilleerd Magazijn en dat was echt zijn domein. Het was een kwestie van goed afstemmen met elkaar maar we vonden, tussen de behandelingen door, vorig jaar november een periode waarin hij sterk was en in die periode hebben toen we het feit gevierd dat hij 37,5 jaar bij de zaak was. Drees was sterk in die periode en voelde zich goed, reden genoeg om een feestje te vieren waarbij hij ons liet weten dat hij binnen een halfjaar weer aan het werk zou zijn. Drees Cruiming, een man van weinig woorden maar boven alles was hij een harde werker met het "groene" Heineken hart op de juiste plaats! Hij was er een van de generatie 'niet lullen maar poetsen'! Drees we zullen je missen! Wij wensen Gerrie, Henriëtte, Marco en Miranda, de naaste familie en kleinkinderen, veel sterkte en wijsheid in de toekomst om het overlijden van Drees een plaats in jullie leven te geven. Pascal Peek Logistiek Manager Deventer Heineken nl persoonlijk

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 28