liifïn voor theatermakers, dansers, muzikanten en beeldend ;unstenaars uit binnen- en buitenland. Het Oerol-bier: Brand Ret£ Ivertegenwoordiger John Dijkstra vaart al tien jaar /oor Heineken naar de W addeneilanden en spet It jaarlijks in op Oerol. aast de muziekpodia in kroegen en op festival terreinen worden op zestig plekken - op het strand, in het bos, de duinen en het polderlandschap - podia en decors gebouwd. Het thema van dit jaar is: gras tussen de planken. De combinatie van cultuur en natuur is kenmer kend voor Oerol. "Ik heb de beste baan van Heineken," vertelt Retail vertegenwoor diger John Dijkstra. Hij vaart al taktign jaar voor Heineken naar de Waddeneilanden en voelt zich daar een altijd een beetje met vakantie. "En mijn klanten ^waarderen het zeer dat ik de moeite neem naar het eiland te komen." Het Oerol Festival is voor John een drukke periode, zeker sinds Brand in 2007 hoofdsponsor werd. John: "Oerol is een geweldig feest, met altijd een gemoede lijke sfeer. Je ziet in de horeca en bij de evenementlocaties alleen maar Brand, dus ik moet ervoor zorgen dat ook de schappen van de lokale supermarkten en camping winkels gevuld zijn. Daar verkopen we zo'n 3300 kratten en trays Brand-bier. Twee dagen voor het event ben ik op het eiland om de displays te plaatsen en de aangeleverde voorraad te verdelen. Vorig jaar gaven we strandhoedjes weg, dit jaar een glas met Oerol 2009 erop. Een echt collector's item datje bij de aankoop van twee 6-pack- Brand-blikjes of twee kratten van 12 cadeau krijgt." [22] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 24