J'wEHM>DEN EEN GENIALE Joris Huijsmans: 'Een vertegen woordiger heeft een belangrijke rol als vertrouwenspersoon' komen, maakt datje zaak alleen maar aantrekkelijker. Zorg dat de klant wat te kiezen heeft. Het gaat om het totale plaatje. Nieuwe producten van Heineken en nieuwe zaken gaan voor mij hand in hand. Die verstandhouding is niet altijd zo goed geweest. Vroeger vond ik ze wel eens arro gant. De laatste jaren is dat sterk verbeterd. Heineken heeft een luisterend oor. Op dit moment maak ik zware tijden door. Heineken gaat daar begripvol mee om. En het gaat daarbij niet alleen om geld. Je kunt niet alleen vragen, je moet ook iets bieden. Met Heineken kun je nadenken over een goed product. Hoe meer innovatie, hoe beter." Hoe breng je Jillz onder de aandacht van consumenten en maak je onder nemers enthousiast? Unit Amsterdam hees collega's in gifgroene maatpakken en liet ze met een verrijdbare tap cafés bezoeken. Na Amsterdam op 8 mei was het 15 mei de beurt aan Noordwijk. Vijf grote discotheken aan De Grent, dé uitgaansstraat van Noordwijk, de den mee aan Jillz Night. Iedere zaak was aangekleed met posters en raam- stickers. Het barpersoneel droeg Jillz- T-shirts en barsloven. Achter de bar was ruimte gemaakt om een groot aan tal Jillz-flesjes uit te stallen. Ook waren er zogenaamde fotoflyers, dames in Jillz-kleding die foto's van het uit gaanspubliek maaken en uitdeelden. De mannelijke component, die zo na drukkelijk in de Jillz-campagne aanwezig is, werd vertegenwoordigd door zes Heineken-accountmanagers. Raymond Jongejeugd, accountmanager Horeca Amsterdam, had de avond van zijn leven in het groene pak. "Natuurlijk werden er grappen gemaakt over het feit dat we niet erg leken op de mannen in de reclame. Je kunt ook een paar jon gens van een modellenbureau Jillz laten uitdelen, maar dit gaf ons de gelegen heid het product uit te leggen. Mensen schatten het in als een heel duur drank je, terwijl het juist een alternatief voor bier is. Het was een geniale avond. We hadden vier fusten. Die zijn allemaal opgegaan. In totaal hebben in Noordwijk tweeduizend consumenten met Jillz kennisgemaakt middels een proefglaasje. Je bereikt zo niet alleen klanten, maar je activeert ook onder nemers. Dat is het mooie ervan." [16] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 16