Restaurant/wijncafé SEMS, Leeuwarden mMEMM DIE IN: Grand café Bowling De Kaden Grand café Eindeloos Stichting Muziek 2000 Marina Makkum Nachtwacht Sinds een halfjaar heeft het restaurant van Chris en Lucienne Nicolai een nieuwe locatie. Met dezelfde mensen en dezelfde inzet. En met een nieuwe drankleveran cier: Heineken. Waarom zijn jullie overgestapt op Heineken? Bevalt het zakendoen met Heineken? Geen last van de crisis dus? Chris, met wie drink je het liefst een glas? Oerol (Terschelling). Sneekweek (Sneek). Skütsjesilen (merengebied Friesland). Nacht van de natte zakdoek (Meppel). Wielerronde (Surhuisterveen). Paardenmarkt (Roden). Start Ronde van Spanje - wielrennen (Assen). De meeste toeristen trekken naar de eilanden. Maar ook Drenthe is in trek, vanwege de rust en de natuur. Wadlopen en watersporten op de Friese meren zijn ook geliefd. Groningen is de grootste stad. 1. "Show me the money!" - The Van Dalens 2. "De cool-container blues!" -Jappie en André 3. "OTIF me hunny" - Ciske en syn veiligheids- skoannen 4. "Zeg'ns AAA!" - Berend Buitendienst en Sheryl CA J1=kl I l I 1. De Klikspaan, Groningen (2008 2e van NL, 2007 3e van NL) 2. Spoorzicht, Staphorst 3. Roustap, Rouveen Adres: Zuideinde 75, Drachten. Soort horeca: grand café met bowlingbanen. Waarvandaan: Dommelsch. Product: Heineken. Adres: Beursstraat 5 Emmeloord. Soort horeca: grand cafe. Waarvandaan: Nieuwe horeca. Product: Fieineken. Adres: Tentakkers 11, Pesse. Soort horeca: concerten 'Normaal'. Waarvandaan: Grolsch. Product: Amstel. Adres: Suderseewei 6-8, Makkum. Soort horeca: restaurant. Waarvandaan: Oranjeboom. Product: Amstel. Adres: Boven Oosterdiep 111, Veendam. Soort horeca: danscafé. Waarvandaan: Grolsch. Product: Heineken. H Omdat we feitelijk een nieuw bedrijf begonnen zijn, konden we ook een nieuwe leverancier kiezen. Onze voorkeur ging uit naar Brand of Hertog Jan. We hadden een klik met Gerlof Leistra van Heineken. Daarom kozen we voor Brand. Dat bevalt prima. Gerlof is een heel actieve jongen. Als je hem belt, komt hij langs en lost het op. We hebben niet alleen Brand en frisdranken, maar ook veel wijnen van Heineken. Als wijn bar wil je iets goeds bieden. Daarom hebben we gekozen voor het Wine-by-the-glass-systeem. De temperatuur is perfect, de wijnen goed en de kast mooi. En gasten kunnen een half glas bestellen. We draaien heel goed. Wat we vijf maanden geleden hoopten, is boven verwachting uitgekomen. Naast het restaurant hebben we een wijnbar, waar mensen ook kleine gerechten kunnen bestellen. Met Lucienne, mijn eigen vrouw. En dan een goed glas droge, kalkachtige sauvignon blanc. Adres: Gouverneursplein 36, Leeuwarden. Aantal plaatsen: naast de wijnbar, 20 in het restaurant en een zaal voor groepen tot 100 man. Publiek: vaste gasten en bezoekers uit de hele provincie. Heineken nl magazine [13]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 13