zeskoppig managementteam. Die managers zijn allemaal weg. Het werk wordt nu uitge voerd met twintig medewer kers en inhuur van derden. En het budget is een kwart van wat het was. Ik vind het jammer dat er nu wordt ge sproken over het afstoten van de Inhuur. Dat is juist heel ef ficiënt. Je huurt alleen ie mand in als het echt nodig is. Als je daar op gaat bezui nigen, snijd je geen vet weg maar snijd je in je eigen vlees. De gedachte is goed, maar je moet niet alles over één kam scheren." acht bijeenkomsten per jaar en andere vestigingen twee of géén bijeenkomsten. Veel gepensioneerden vinden het jammer dat het aantal bij eenkomsten is verminderd. 'Wat kost dat nu helemaal?' is de gedachte. Ik vind het van belang dat wij met el kaar, of je nu actief bent of niet meer actief, de rijen in slechte tijden ook gesloten houden. We zijn trots op dit bedrijf, en dan moetje ook als het tegen zit, solidair zijn met elkaar." "Het idee achter Hunt for Cash vind ik heel goed. In de 35 jaar dat ik bij Heineken werk, is het bedrijf eigenlijk altijd gegroeid. We hebben in die jaren goud verdiend, maar dat had eigenlijk platina moeten zijn. Het is goed om te kijken waar je als organisatie efficiënter kunt werken, maar mijn afdeling is al heel erg afgeslankt en efficiënt. Toen ik in 2001 begon aan deze job, werkten bij de facilitai re dienst in 's-Hertogenbosch honderdtwintig mensen. We hadden eigen schoonma kers, eigen koeriers en een 'Tedere afdeling moet haar steentje bijdragen, dat geldt dus ook voor mij. Ik ver zorg onder meer activi teiten voor de ruim vier duizend gepensioneerden van Heineken. De kerstpak ketten blijven we gewoon sturen. En we bieden ie dere gepensioneerde een dagtocht aan. Wel zijn we dit jaar begonnen het niet- actievenbeleid te centra liseren en uniformiteit in de activiteiten door te voe ren. Zo hadden bijvoorbeeld sommige vestigingen zes tot [22] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 24