MIJN TENT IS TOP: DE FINALE! 03 F Mi Tent n s op Wat levert die sponsoring Heineken eigenlijk op? Is dit wel een goede tijd om een tent te beginnen? Op naar het vierde seizoen? Wekelijks kijken meer dan een miljoen mensen naar Mijn Tent is Top, waarvan over een paar dagen de finale te zien is. Samen met ING spon sort Heineken het RTL-programma voor de derde keer. Mediamanager Sanne Derks ver telt waarom. I Ta i if "In dit programma kunnen we onder nemers laten zien wat we allemaal te bieden hebben als bedrijf. Ondernemers zijn onze belangrijkste doelgroep. Meer dan vijftig procent van onze ondernemers ziet Mijn Tent is Top en zeventig procent daarvan herkent de nieuwe producten en trade marketing programma's. Bovendien vindt zeventig procent dat Heineken een vakkundige businesspartner is. In Mijn Tent is Top kunnen we nieuwe merken als Jillz en Bazar coffee in beeld brengen en af en toe kunnen we een belangrijke klant naar voren schuiven. De kijkcijfers zijn onverminderd hoog. Per aflevering kijken meer dan een miljoen mensen." "Dat denk ik wel. Maar het is nu wel extra belangrijk om na te denken hoe je een zaak tot een succes maakt. In Mijn Tent is Top stuurt de kandidaten aan met het vijfpijler- model. Dat gaat over zaken als gastheer schap, productaanbod en actieve verkoop. De kandidaten worden goed begeleid door een lokaal projectteam met daarin onder meer een accountmanager, een jurist en een bedrijfsadviseur. Overigens zijn de deelnemers natuurlijk niet de minsten. Ze worden uitgebreid gescreend en hun businessplan wordt door de mangel gehaald. Driekwart van de deelnemers uit de afgelopen seizoenen doet het erg goed." "Nou, eerst maar eens de finale van dit jaar meemaken. Het wordt vast weer een groot feest. Of Heineken volgend jaar weer meedoet hangt af van een verdere analyse van de kijkcijfers. Tot nu toe ziet het er goed uit. De kijkcijfers zijn verrassend hoog voor een programma dat zijn derde seizoen ingaat, maar we hebben dan ook wel weer leuke kandida ten. De koppels zijn heel divers en de concepten verschillen erg van elkaar. Al met al totaal anders dan vorige jaren." OPROEP Welke kwestie zou jij eens in Vragenvuur aan de orde willen stellen? Beslis mee! Heikele zaken en dringende vragen zijn welkom bij redactie@heineken.nl Kijk naar de spannende finale van Mijn Tent is Top, op 12 mei om 21.30 uur op RTL 4. Heineken nl magazine [21]

Heineken NL Magazine | 2009 | | pagina 21